Wpis z mikrobloga

brak dowodu że propagował pedofilię nie jest równoznaczne z dowodem, że nie propagował pedofilii.


@Neratin: jest równoznaczne. Na lakukaraczę jest dowód, że propagował pedofilię, a w przypadku @przesympatyczny_pan nie ma i nie było takiego dowodu, bo cała ta sytuacja to po prostu klasyczne sowieckie rozprawienie się z wrogiem l**u (neuropejskiego).
  • Odpowiedz
@idewons:

Dowodem jest zrzut ekranu z wpisu


Nie przekonuje mnie ten dowód. Może propagował pedofilię w innym wpisie albo komentarzu?

Teraz twoja kolej.


Ale ja w temacie propagowania pedofilii przez @przesympatyczny_pan jestem, jakby to rzec, agnostykiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie przekonuje mnie ten dowód.


Nie przekonuje mnie twoje nieprzekonanie wobec twardego dowodu.

Może propagował pedofilię w innym wpisie albo komentarzu?


@Neratin: Nigdzie nie propagował, bo jedynie ten wpis mu spadł przy banie.

Ale ja w temacie propagowania pedofilii przez @przesympatyczny_pan jestem, jakby to rzec, agnostykiem ( ͡º ͜ʖ͡º)


On też jest agnostykiem, a ty się właśnie pogrążasz tym swoim koślawym tokiem myślenia.
  • Odpowiedz
@idewons:

Nigdzie nie propagował, bo jedynie ten wpis mu spadł przy banie.


Udowodnij to!

On też jest agnostykiem, a ty się właśnie pogrążasz tym swoim koślawym tokiem myślenia.


prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zio-maj:

przecież prawo się nie zalicza do filozofii i ma w kwestii oskarżeń jasne zasady.


ojtam, może w sali sądowej dla uproszczenia przyjmuje się że nie trzeba udowadniać niewinności. Jestem pewien że @przesympatyczny_pan, gdyby był tu z nami, sam by powiedział w takiej sytuacji, że nie można tak się zamykać w małej działce nauk prawnych jak zwykły półgłówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym na jego
  • Odpowiedz
@zio-maj:

nie wiem co by napisał


a to już twój problem pysiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

głuptasku, potrzebujesz się trochę doedukować


nie, ty

Niech to oceni niezawisły sąd, słyszałem że ostatnio robią się neutralne jak moderacja wykopu. Wierzę że zobaczą kto po jakiej stronie stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


wołaj jak już będzie prawomocny wyrok.
  • Odpowiedz
@zio-maj:

nie, bo robisz z siebie pajaca będąc tak pewnym co ktoś by w jakiejś sytuacji zrobił.


ale nie unoś się tak, ja tylko parafrazowałem @przesympatyczny_pan

Widać że jesteś pseudonaukowcem i prawdziwa nauką nic nie masz wspólnego.


ze skruchą przyznaję że faktycznie nie jestem naukowcem wiary i teologii nie ukończyłem.

Jak mi zrobisz dobrze ustami rozważę propozycje


widzę że troszkę zdesperowany jesteś i nie odpuścisz żadnej okazji do podrywu ( ͡
  • Odpowiedz
@zio-maj:

ten gość nigdzie nie pisał


udowodnij to.

Po co ta fałszywa skrucha, przecież noblista, którego zdjęcie załączam to przy tobie nikt i nie jest godny żeby go w ogóle naukowcem nazywać.


no widzę że na prawdziwego naukowca wiary się jednak nie nadaje, bo zamiast chrześcijaninem został pod koniec życia wyznawcą ortodoksyjnego judaizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy widzę takie uległe dziewczynki nie mogę się powstrzymać


może
  • Odpowiedz
@zio-maj:

udowodnij tezę przeciwną jeśli w tą nie wierzysz


chyba nieuważnie śledziłeś wywody naukowców wiary, jeśli w coś wierzę nie muszę tego udowadniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jakiś idiota w porównaniu z Tobą. Wierzył bez dowodów.


co gorsza, wierzył w niewłaściwego boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Często myślisz o seksie i pedofilii kiedy ktoś mówi o dziewczynkach?


tylko kiedy rozmawiam z obrońcą
  • Odpowiedz
@zio-maj:

dlaczego zatem chcesz żebym to udowodnił? Chyba ciężko u ciebie z myśleniem głuptasku


Najwyraźniej niewystarczająco przykładałeś się do wykładów naukowców wiary.

Uuu nie chcesz chyba polecieć za antysemityzm jak kilku ostatnio co?


Uuu try me.

I kiedy słyszysz zrobić dobrze ustami od razu myślisz o seksie i pedofilii?


Nie, tylko kiedy rozmawiam z obrońcą propagatora pedofilii, który domaga się żeby mu zrobić dobrze ustami gdy widzi uległe dziewczynki ( ͡
  • Odpowiedz