Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: Bo newsów jest dużo, a nie każdego, kto czyta WPK muszą interesować. To jest typowo newsowa, informacyjna stronka bez opinii.
Co do leżenia i kwiczenia, to nie wiem co mam ci odpowiedzieć, bo mocno mnie to bawi. Natomiast dobre teksty należy przypominać, bo nie wiem czy kojarzysz, ale FB działa obecnie w ten sposób, że nie każdy czytelnik zobaczy udostępniane posty.
Dziękuję za troskę, ale bez obaw. Dziwnym trafem cały
@mroz3: To oczywiste i wtedy zdarza się, że ktoś wrzuca tu screen, który jakoby potwierdza, że się sprzedałem, bo przecież sponsorowany, co mnie bawi do łez.
@W_P_K: Wiedziałem, że jak zwykle odpowiesz w sposób, który sugeruje, że boli cię dupa. Już się nauczyłem, że rozmawiać nie potrafisz. Mnie nie chodzi o liczby, bo to, że masz duże zasięgi i zarabiasz sobie na tym pewnie co raz lepiej to wiem. Problem w tym, że ostatnio moim zdaniem nie idzie za tym zbyt duża jakość tekstów. Czytanie piaty raz tych samych tekstów nie jest niczym ciekawym. Postów dużo, jakieś
@wiktorek_pl: Nie było żadnego tekstu o Zwycięskiej. Może nie pamiętasz, ale ten fanpage wygląda dokładnie tak samo jak na początku. Zawsze był różne wrzutki, a tekstów, w zależności od wolnego cZASU, od 12 do 20 miesięcznie, więc jakby to powiedzieć, cos się nie klei w tej Twojej teorii
@W_P_K: Był post o zwycięskiej na obu fanpejdżach, który wywołał sporo reakcji i i komentarzy i to była jedyna ciekawa dyskusja w ostatnim czasie. Wrzucanie memów, szkolnych zakupów i draży z prowokacyjnym pytaniem a jak tam u was? to typowa szopka pod prostych odbiorców, których na fejsbuku masz 90%. Pewnie dlatego tam mamy lizanie się po jajach a tutaj nie masz najlepszej opinii. Ostatnio nawet po Gastro Miasto chciałem tu napisać
@wiktorek_pl: Post, nie wpis na blogu, to tak. Takich dyskusji w tygodniu jest kilka, wystarczy się wczytać. W żadnym wypadku nie uważam swoich czytelników za prostych, natomiast sentymentalne podróże są fajne i jeśli kogoś nie interesują, naprawdę nie obrażę się, jeśli nie będzie ich czytał.
Co do opinii tutaj, to wybacz, ale ciężko rozmawiać z ludźmi, którzy na każdym kroku mówią ci, że każdy Twój post jest sprzedany, choć cały Wrocław
@kjerwa: Nadal blokuję i będę blokować ludzi, którzy mnie wyzywają, mówią że posty są sprzedane, próbują obrażać to co robię i siać zamęt. Nigdy nie blokuję ludzi, którzy mają inne zdanie i kulturalnie je wyrażają. Wystarczy zerknąć pod każdy wpis ile jest dyskusji i opinii innych, a jednak niezablokowanych
Nigdy nie blokuję ludzi, którzy mają inne zdanie i kulturalnie je wyrażają


@W_P_K: xDDD
Naprawdę długo byłem Twoim wiernym czytelnikiem, niejedną sensowną dyskusję przeprowadziliśmy na Twoim profilu lub w komentarzach na blogu. I zawsze się dziwiłem o co się tak ludzie Ciebie czepiają. Do czasu kiedy miałem od Ciebie skrajnie odmienne zdanie, wtedy zrozumiałem, że po prostu w dupie masz opinie innych, co zresztą sam kwitujesz zawsze tekstami typu "nie podoba