Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzerwonaPorzeczka: Słowo klucz, duże. Te ze zdjęcia nie są duże. Ot, zwykły, normalny biust. A #!$%@? ma wiele wspólnego. Po pierwsze jak ktoś #!$%@? to zwykle albo zalewa się tłuszczem albo doprowadza do efektu jo-jo co skutkuje utratą jędrności skóry oraz jej rozciąganiem. Kolejną kwestia jest to, że przy złej diecie brakuje witamin i antyoksydantów, które są niezbędne dla jędrnej skóry. Weźcie zacznijcie w końcu dbać o siebie i dokształcać się
  • Odpowiedz
@Booty_Gurl: mi chodzi o fakt, ze jak typiara ma już takie cycki to ich nie zmieni, bo żadna dieta i ćwiczenia nie są w stanie tego zmienić. I nie mówię tu o grubych babkach tylko normalnych szczupłych. No ale Ty insynuujesz, ze nie istnieje coś takiego jak karmienie,spadek wagi i genetyka, które przyczyniają się do obwiszenia piersi. Według Ciebie to od razu ktoś o siebie nie dba xD
Życie to nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Booty_Gurl ćwiczenie mięśni #!$%@? ci da, popatrz sobie na przekrój piersi i z czego się składają.

Co do genetyki to jej nie przeskoczysz, sprężystość skóry dla każdego jest inna, i ile byś kremów i różnych specyfików nie wywaliła, upływającego czasu inaczej niż skalpelem nie oszukasz.
  • Odpowiedz
pewnie po dziecku takie sie zrobily a wszystcy #!$%@? fuj fe nie cwiczy, zal mi was stulejki,dla mnie fajna mamuska, jak dorośniecie to pogadamy przegrywy
  • Odpowiedz