Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś może polecić jakiś trenażer do używania w mieszkaniu? Fajnie żeby nie był zbyt głośny ale żeby też spełniał swoją funkcję? Wstępnie myślałem o Elite novo force 8 + dokupienie czujników i zabawa na zwifcie lub czymś podobnym. Budżet do 600-700 zł (w grę wchodzą używane sprzęty). Z góry dzięki za pomoc!
#szosa #trenazer
  • 12
@Edifice: sprawdz na amazonie w dziale warehouse deals, sam tam kupilem elite rampa za 800zl.
Trenazer praktycznie nowy, obciazenie i zasilacz nawet nie byly z pudelka wyjete, zalepione oryginalna tasma.

Na allegro pojawia sie sporo trenazerow powystawowych z gw 12 miesieczna.

Ja szukalem smarta, zeby sam mi regulowal obciazenie i wlasnie te dwa miejsca do kupna byly najsensowniejsze.
@Golomp: Tak, tak wiem o osprzęcie :) podany budżet tyczy się samego trenażera. Myślałem też o tym qubo fluid ale jak słyszałem jego dźwięk na filmiku to był bardziej irytujący niż zwykły novo force..
@Edifice też ostatnio interesowałem się mocno tematem trenazerow i stawiam też na Novo Force, z tą różnicą że mam już wcześniej kupione czujniki ma Ant+, ale i dla Ciebie myślę że będzie to dobry wybór. Na zwifcie działa tylko nie będzie stymulować podjazdów, dobrze też na chwilę chociaż dorwać czujnik mocy żeby skalibrowac trenażer do zwifta.