Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thebestisyettocome: honor 8 mojego brata po 1.5 roku ma wyrobione wejście 3.5jack (słuchawki same wypadają), problemy z autofocusem tylnej kamery i poodpryskiwała farba w niektórych miejscach na ramce
bateria oczywiście też zajechana
@thebestisyettocome: Po dwóch latach użytkownika. Tak jak wyżej, bateria zjechana ( wymieniłem miesiąc temu w ramach gwarancji), potwierdzam również odpryski na metalowej obudowie. Telefon bez szkła folii ochronej, jedna głęboka rysa. Na plus zdecydowanie wydajność, android 8.0. Używam dalej nie ma sensu zmieniać. Ale chyba w podobnych pieniądzach kupi coś lepszego.
@thebestisyettocome: Po dwóch latach użytkownika. Tak jak wyżej, bateria zjechana ( wymieniłem miesiąc temu w ramach gwarancji), potwierdzam również odpryski na metalowej obudowie. Telefon bez szkła folii ochronej, jedna głęboka rysa. Na plus zdecydowanie wydajność, android 8.0. Używam dalej nie ma sensu zmieniać. Ale chyba w podobnych pieniądzach kupi coś lepszego.


Z tego co wiem to ma szklana obudowę i po 2 latach wymieniłes baterie to ile jest gwarancji?