Wpis z mikrobloga

Dlaczego tabletki antykoncepcyjne są lepsze od prezerwatyw:
1: można bez gumy
2: łaska za nie płaci Lol

  • 49
  • Odpowiedz
@Semargl ja z koleżanką z którą byłem w fwb zaproponowałem że zapłace za tabletki bo gumy wychodziły za drogo a ona że facet wypada aby za gumy płacił.. a jak zapytałem czy jak zapłacę za tabsy tyle co za 6 paczek gumek i nie będzie żadnego stresu, to powiedziała że jestem #!$%@? i że kupowanie gumek to obowiązek faceta..

  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: najlepszy środek antykoncepcyjny to środek dupy XD

@Semargl: w gumie ja nie lubię, a tabletek nie może różowa brać, bo źle wpływają na jej zdrowie, więc jedziemy na żywioł ¯_(ツ)_/¯ ale mamy trochę więcej lat niż Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Semargl: My kupujemy na zmianę po 3 opakowania i spokój. Powinieneś też tak robić, bo to leży też w Twojej kwestii. Świat widział już sytuacje, że laska nic nie wspomniała o kwestii kosztów, ale stwierdziła, że w ramach protestu przestanie brać tabletki i nic nie wspomni. Protest oczywiście o to, że się nie domyślił, że chciałaby podzielić koszty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aski: No nie wiem, jaranie się tym, że ma się pieniądze na zielsko to domena gówniarzy, którzy w dodatku mają sztukę za 5. ;)
  • Odpowiedz
@Twinkle: nikt nie powiedział, że akurat za 50 zł kupuje sztukę, skąd ta myśl? poza tym nie jaram się że mam pieniądze na zielsko, tylko zielsko
  • Odpowiedz