Wpis z mikrobloga

@kawa_z_kota: Odpuść sobie Skyrima, bo pod względem fabuły, zadań i klimatu to dno totalne. Divinity jest takie sobie (znacznie lepsza jest dwójka, jeden z najlepszych erpegów ostatnich lat) a Dragon Age to bardzo solidna gra z dużą dawką klimatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawa_z_kota: Dragon Age spoko, ale głównie jeśli stawiasz na gameplay. Fabularnie główny wątek nie jest mega długi, a questy pobocznie to głównie takie mmo - zabij, przynieś, znajdź kogoś itd. Divinity chciałem ograć tę drugą część ale ona dopiero wyszła na PS4 i drogie jest. Skyrim wiadomo - klasyka, ale sporo jest głosów, że teraz to już nie jest takie wow i generalnie po takim W3 płytkie jest.
@kawa_z_kota: Divinity nie porwał mnie, ale nie ukończyłem, więc nie będę skazywał tego tytułu na porażkę. Za to DA polecam mocno, szczególnie pierwszą część. Druga słabiutka, ale przeszedłem. Do ostatniej części nie podszedłem.
@kawa_z_kota: Fabuła każdej z tych gier ssie, ale jak już miałbyś brać coś z tego to bierz Divinity. Skyrim i DA to śmieci, nie ruszać choćby dopłacali.

Z gier których nie wymieniłeś możesz spróbować nowego Tormenta. Przy okazji polecę trylogię The Banner Saga, która może mało ma wspólnego z Wiedźminem bo jest grą turową, ale ma świetną historię i fajny system walki.
@kawa_z_kota: Żadna z gier które wymieniłeś nie jest podobna do wiedźmina.
Od biedy spróbuj gier od Piranha Bytes, czyli Risenów. Wypuścili jeszcze Elexa, ale ten zachacza o sci-fi i w niego nie grałem.
Z góry zaznaczam, że fabuły tych gier to drewno (szczególnie patrząc przez pryzmat Wieśka, który w "naturalności" nie ma sobie równych), ale bardzo dobrze poprowadzone.
@kawa_z_kota: Dragon Age ale I i II (jednak I jest lepsza od II ).

Torment mnie osobiście nudził. Skyrim no to skyrim - pobiegasz trochę po świecie i po jakimś czasie się znudzisz ;)