Wpis z mikrobloga

ej a wiecie że "transy" to tak na prawdę faceci zakładający sukienki żeby uzyskać dostęp do damskich toalet w celu gwałcenia kobiet a zwłaszcza małych dziewczynek? a to że transseksualizm nie jest chorobą to w wyniku lewackiej poprawności politycznej i lobby homo próbującego zalegalizować pedofilię.

#lgbt #transblogasek #bekazprawakow
  • 31
  • Odpowiedz
jako trans, możesz się ewentualnie utożsamiać ze swoim debilizmem


@TurtleHerd: Widzisz obrażasz mnie i całą społeczność LGBT uciekając się do agresji, choć mam prawo do wyrażania siebie w sposób jaki uznaję za zgodny z samym sobą.
  • Odpowiedz
@djtartini1: ja jedynie zasugerowałam ¯\_(ツ)_/¯
nie możesz się identyfikować z byciem trans bo czegoś takiego nie ma, możesz się identyfikować ze swoją biologiczną płcią lub nie, ja myśle że środowisko LGBT widzi w twoich wypowiedziach zarzutke i ignorancje i ma to w dupie xD
  • Odpowiedz
@djtartini1: a jak ci tak bardzo zależy to pobądź sobie na hormonach kilka lat, przebadaj się pod każdym kątem u psychologów/psychiatrów/seksuologów, zacznij się ubierać jak płeć przeciwna, zmień sobie dane na dowodzie i wtedy możesz sobie wchodzić do jakiej toalety zapragniesz skoro chcesz przejść przez tyle zachodu dla głupiej toalety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
o pobądź sobie na hormonach kilka lat, przebadaj się pod każdym kątem u psychologów/psychiatrów/seksuologów


@TurtleHerd: Nikt mi nie będzie tłumaczył kim jestem, żaden psychiatra, bo to nie jest choroba psychiczna. Strój również mnie nie określa.

To nie jest zarzutka, po prostu strzeliłaś sobie w stopę niekonsekwencją w logice. Czasem po prostu ideologia przegrywa z prawdziwym życiem.
  • Odpowiedz