Wpis z mikrobloga

Wykopki, czy prawo jazdy kat. A można normalnie robić zimą, czy jest to jakoś ograniczone? Ja wiem, że to w #!$%@? po sezonie, ale nie znalazłem nigdzie jakiegoś przepisu itp.

Bo pytam znajomych i powtarzają frazesy, ale uzasadnić jakimś przepisem czy czymkolwiek to nic (czyli jak zwykle hehe).

#kiciochpyta #prawojazdy #motocykle
  • 11
@Kamokamo: Dostosowują się do ORD, zima to kiepski okres na jazdę na moto, a szczególnie na uczenie się takiej. Ale może znajdziesz szkołę która lubi takie zabawy, chociaż ja bym takiej nie wybrał, bo to znaczy że pracują tam ludzie bez wyobraźni, a wyobraźnia to jedna z najważniejszych rzeczy na dwóch kółkach.
@Kamokamo: Juz ci wyjaśniam jak to wyglada z perspektywy WORD w Warszawie. Przemiał jest taki ze egzaminy odbywają się w deszczu i gdy jest 0 stopni. Jeśli spadnie lekki śnieg (warstwa 1mm) egzaminy dalej się odbywają. Jeśli spadnie konkretnie to egzaminy są odwoływane czyt. Możesz przełożyć bezkosztowo swoj termin egzaminu ze względu na pogodę ale w skrajnych sytuacjach ze względu na ogromny przemiał egzamin się odbędzie jeśli wyrazisz chęci. W praktyce