Wpis z mikrobloga

1. bądź mną
2. patologia w domu od zawsze
3. eksmisja wisi w powietrzu, nerwica, jesteś wrakiem człowieka, #przegryw
4. wyjeżdżasz za gównopracą za granicę
5. eksmisja, bądź bezdomny w PL ale wynajmujesz pokój za granicą
6. znajdujesz dobrą loszkę
7. auto, wakacje, zero zmartwień o rachunki i zakupy
8. dostajesz #!$%@? awans do pracy biurowej, już nie gówno praca, umowa na stałe
8. po 4 latach na emigracji kupujesz dom bez najmniejszego problemu
9. bądź szczęśliwy
10. ...
11. PROFIT

#!$%@?ć biedę.

Nie poddawajcie się. W 5 lat wasze życie może zmienić się o 180 stopni.
#szczescie #coolstory #motywacja #emigracja #wygryw
  • 24
@Niebadzlosiem: nie ważne jaki kraj. W każdym jest bardzo podobnie. Praca sama Cię szuka. Ciężko jest siedzieć na bezrobotnym dłużej jak 2 tygodnie. Trzeba mieć tez trochę szczęścia ale chcieć to móc. Jednemu uda się szybciej a drugiemu trochę wolniej ale tym co zależy zawsze się układa.
@Niebadzlosiem: nie ważne jaki kraj. W każdym jest bardzo podobnie. Praca sama Cię szuka. Ciężko jest siedzieć na bezrobotnym dłużej jak 2 tygodnie. Trzeba mieć tez trochę szczęścia ale chcieć to móc. Jednemu uda się szybciej a drugiemu trochę wolniej ale tym co zależy zawsze się układa.


Potrzebujesz większej zarzutki bo pieprzysz nieprawdopodobne bzdury.
@HanAssholeSolo no to pieprzy bzdury, bo kolega już ze 2 tygodnie szuka pracy w Holandii i to w IT, i nie zanosi się aby znalazł szybko bo pracodawcy wybrzydzają jakby ich posrało. Dużo bardziej niż w Polsce.
no to pieprzy bzdury, bo kolega już ze 2 tygodnie szuka pracy w Holandii i to w IT, i nie zanosi się aby znalazł szybko bo pracodawcy wybrzydzają jakby ich posrało.


@Khaine: nie jestem z IT więc ciężko mi się ustosunkować. Jednocześnie na podstawie doświadczeń moich znajomych mogę potwierdzić to co op napisał. ¯\_(ツ)_/¯
Jak chcesz pracować jako obracacz burgerów w Macu to faktycznie praca może i jest od ręki


@Khaine: generalizujesz w drugą stronę. Nie każdy chce być #programista15k - i słusznie bo ten rynek będzie przepełniony jeszcze przez długie lata. Mi jak zaproponowali pracę za biurkiem w korpo to odmówiłem i to w dwóch różnych firmach, nie realizował bym się jako człowiek bo mnie to po prostu taka praca nudzi.

natomiast w zawodzie
ten rynek będzie przepełniony jeszcze przez długie lata


@HanAssholeSolo: Ten rynek nie jest przepełniony. Pracodawcy są posrani po prostu. Wolą nie mieć pracowników niż mieć racjonalne oczekiwania ¯\_(ツ)_/¯