Wpis z mikrobloga

#lidl #afera #warszawa

Oto zdjęcie gościa który po odmowie odsunięcia się wywrócił mi wózek a potem wrzucił go na pusty regał na artykuły. Publikuję ponieważ mam jego ustną zgodę wyrażoną w trakcie (oraz świadka). Miejsce akcji Lidl, Pileckiego, Warszawa, 8.09.2018 20:37
Rozmowa wyglądała mniej więcej tak (dokładnie nie pamiętam):
<>
- No i teraz musi się Pan przesunąć bo chcę przejść!
- Nic nie muszę
- No i co, myślisz, że teraz będę szedł na około! Zabieraj ten wózek
- <> Jebnąć Ci tymi grabiami?
- No dawaj! <>

Odpuściłem bo trochę za dużo kamer i kłopotów mogłoby z tego być. Koleś wywrócił wózek i w tym momencie zrobiłem mu zdjęcie dla ew. policji. Poszedłem po ochronę a koleś w tym czasie mocował się, żeby wrzucić wózek na półkę. Teraz najlepsze - zanim przyszedł ochroniarz, koleś doszedł do kasy. Ochroniarz go poprosił i powiedział, że to niekulturalne co zrobił i że ma to posprzątać. Ja już kisnąłem w środku ale z pełną powagą pytam ochroniarza, czy może nie chce wezwać policji, bo jakby nie patrzeć koleś niszczy zakupy, które są jeszcze własnością sklepu (i wózek). Koleś zaczął przy kasie się wydzierać, że od sprzątania mają sprzątaczki i że on nie ma czasu. Tym #!$%@?ł chyba kilku ludzi z kolejki a jeden podszedł do niego i gdyby tamten nie przyhamował to dostałby zapewne w ryj. Ostatecznie dziewczyna z którą był i przed którą się popisywał podeszła do ochroniarza i zapytała jak można rozwiązać sprawę. Sama zdjęła wózek z półki, poskładała zakupy i zabrała pokrojony chleb, rzuciła do widzenia i poszła. Moje pytanie czy jej facet zawsze się tak zachowuje przemilczała.

Powiecie - mogłeś się odsunąć i nie robić problemu. Mogłem, ale w cywilizowanym świecie wystarczy grzecznie poprosić o wtedy nie ma najmniejszego problemu. Gdy ktoś na starcie jest chamski reaguję podobnie.

BTW gratuluję Lidl - macie super ochronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....r - #lidl #afera #Warszawa 

Oto zdjęcie gościa który po odmowie odsunięcia s...

źródło: comment_Adq4g0KYMcSbREX0RE6fVB4wl6QotyPG.jpg

Pobierz
  • 169