Wpis z mikrobloga

@itsokaytobegay: Ty mi tak wpisów nie usuwaj jak ja sobie odpowiedź piszę 10 minut... ;p To już wkleję, jak napisałem...

W odpowiedzi na post o potencjalnych pretendentach na miejsce Białego.


Aktualnie nie ma wolnych zawodników z doświadczeniem na Europejskiej scenie. Morelza próbowali, który grał w Pride i wypadło kiepsko. Innocent nie wiem czy chce z nimi grać, ale chyba najbliżej do sensownego gracza, reszta to dzieciaki z PPLa i jakiś polskich zespołów, które potrzebowałyby czasu aby się ograć. Też pytanie w co VP celuje, bo mam wrażenie, że niedługo będą musieli wrócić do grania w jakiś polskich rozgrywkach, żeby cokolwiek oficjalnego grać.

Co do Innocenta to na streamie dzisiaj powiedział, że aktualnie nie ma na polskiej scenie 5 zawodników (wolnych) z których dałoby się skleić zespół, więc ten mix to pewnie tak for fun jest. Ale może biały przy tej okazji pokaże na co go stać grając na niższym poziomie, albo wręcz przeciwnie.

Takie dobieranie po jednym graczu VP nie wychodzi na dobre, ale z drugiej strony jakby mieli od zera zbudować zespół to kogo mieliby wziąć? Oni potrzebują IGLa, który poprowadzi ten zespół i ustawi do pionu. Tylko powodzenia w znalezieniu kogoś takiego na polskiej scenie w dodatku z doświadczeniem w EU. Więc raczej NEO zostanie... Snatchie i Michu mocni więc też zostaną. Pasha coś tam czasem gra, raczej się lepszego grajka nie znajdzie, przynajmniej doświadczenie jest. No i zostaje jeden slot. Ale lepszego od Białego gościa nie znajdą. I wróciliśmy do punktu wyjścia.

Za mało taktyk, treningów, negatywne nastawienie mentalne i przegrywają. Pytanie tylko czy dadzą jeszcze radę zrobić to co Taz zrobił z pingwinami.

Ja po majorze spodziewam się dużej zmiany.



#csgo
  • 4
@kasper93: prawdopodobnie Innocent z Białkiem będą podstawą nowego TempoStorm. Bo obecnie niema rozpisanego LineUP'u, a został tam tylko on i HS. Na streamach mówił że się nie może doczekać gry w nowej drużynie. Ten mix też wskazuje na to że będą grać razem. Róbcie screen'y tempo storm dla białego i innocenta. A dla VP Vegi z pactu.