Wpis z mikrobloga

@cdawid1: owszem ma deala z Bestceną (i kilkoma innymi sklepikami), ale Bestcena jest osobną ofertą w tym przypadku. Wg jednego komentarza telefon pochodzi z dystrybucji niemieckiej, a więc trzeba pytać Samsunga jak się obecnie zapatruje na serwisowanie telefonów z dystrybucji europejskiej. W Sferisie mają S9 za 2599 lub 2699 zł w zależności od koloru i też to są telefony z dystrybucji UE.
d.....a - @cdawid1: owszem ma deala z Bestceną (i kilkoma innymi sklepikami), ale Bes...

źródło: comment_4MKgdE9m2181wjaghQDBnlvusVHMzuRt.jpg

Pobierz
@dajpandolara: może to przez brak głośnika Marshalla który jest dorzucany do S9 teraz? bo on podobno ma wartość 1000 zł, a w tych ofertach pewnie go nie ma. W sumie ta promocja jest bardzo duża bo w innych sklepach s9 to koło 3,5 tysiąca kosztuje
@cdawid1: też tak podejrzewam. U nas dadzą jakiś prezent/odkup zamiast po prostu po ludzku obniżyć cenę. Pamiętam, jak można było w niemczech kupić S8 za grosze, a w Polsce chcieli dodatkowe kilka stów i to było bez żadnego "prezentu". :/
@cdawid1: kiedyś gwarancja była grzecznościowa, tj jedna naprawa u nas, reszta napraw w kraju, z którego pochodzi. Jak jest obecnie niestety nie wiem, ale może nic się nie zmieniło i wciąż jest grzecznościowa. Mnie kusiło kupić S9+, ale #!$%@?łbym się gdybym trafił na egzemplarz z zaróżowionym wyświetlaczem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stąd S7 Edge to mój ostatni Samsung.