Wpis z mikrobloga

olaboga zapomniałem że ponad 3 lata temu zapomniałem usunąć konto, w związku z tym małe rozdajo, wszystko na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przedmiotem dzisiejszego rozdajo jest nie jedno, nie dwu, ale aż trzy miesięczna subskrypcja Netflixaw jakości HD.
Losowanie przez mirkorandom (chyba że ktoś wygra w konkursie, patrz niżej), zielonki świeższe od tego wpisu oraz fanatycy Denzelów Magicalów i innych rafapatusów mogą ubolewać, w losowaniu udziału nie biorą. Zaś samo losowanie będzie o godzinie, gdzie swoją barkę pozostawiam na brzegu. #pdk

A jeżeli ktoś wrzuci taki obrazek że aż wybuchnę do rozpuku, wygrywa. Więc jeśli swoje szczęście sprzedałeś na allegro za paczkę żelków, a ostatnią wygraną w losowaniu był darmowy kopniak od dresa spod smutnej żabki, w takim wypadku zaimponuj swoją śmieszkogennością.


#rozdajo #netflix #dej
Emirito - olaboga zapomniałem że ponad 3 lata temu zapomniałem usunąć konto, w związk...

źródło: comment_53bRCfxlhKO4U1ahfszX1reBHnkltVu6.jpg

Pobierz
  • 54
@wykopowicz_z_kobierzyna: no, można się uśmiechnąć, żarciki historyczne śmieszą bardziej jeśli wie się o co chodziło
@Rzeszowiak2: cenzoduda zawsze spoko, nawet się zaśmiałem
@oporopowrotnik91: ay caramba jakby to komentator powiedział, nic tak nie morduje tego żartu jak leniwe doklejenie tłumaczenia w paincie, ale dobitnie morduje to watermark miszczuf org, który zaburza estetykę... czy jakoś tak

( ͡° ͜ʖ ͡°)