Wpis z mikrobloga

dzwoniłem właśnie na UP hala Dojazd 7 (za Sołaczem), są terminy jeszcze ale tylko w weekendy, Pani była poza biurem więc mówiła że chyba między 13 a 16 i po 17 w sobotę zostało. 195ziko za 1,5h myślę że to byłaby dobra opcja?
foto

rok temu jak dzwoniłem po halach w październiku to już nic nie było
@n_rostova: Hala wygląda super. A te 195zł to jest brutto? Bo wiem, że czesto netto podają. No i to jednak nie jest mało, w sobotę o 13 czy po 17 znajdzie się 12 os. chętnych za to płacić prawie 20zł? I to regularnie przez całą zimę?
@pwone: hala wygląda na 6vs6 więc można zebrać listę 16 osób i grać ze zmianami - nie zawsze też wszyscy przychodzą, więc nadmiarowość jest wskazana, dla mnie lepiej zapłacić i grać całą zimę niż mieć przestój jak rok temu. wołam Was bo ja nie znam Poznania może znajdziecie lepsze opcje tylko chodzi też o czas i podjęcie decyzji żeby nie obudzić się z ręką w nocniku, do Pani jeszcze zadzwonię i
@n_rostova: jesli o mnie chodzi, to niestety przeprowadzam sie od pazdziernika, jednakze jak tylko bede na jakis weekend w Poznaniu (a bede calkiem czesto), to chetnie sobie pogram ( ͡ ͜ʖ ͡)