Wpis z mikrobloga

@ChocolateStarfish: Światło, zdjęcie z odpowiedniej pozycji, filtry, oraz funkcje wyszczuplania twarzy, wygładzania w aparacie itp. Wszystko to czyni cuda, no i oczywiście zauważ, że takie grubaski pokazują tylko twarz bez całej sylwetki ;)
  • Odpowiedz
@hajnekan: ok nawet jesli troche poprawila to nie da sie samymi filtrami zmienic z opasa 1/10 w dupeczke 8/10
albo ktos zarwal tydzien przy photoshopie albo byla naprawde fajna i zrobila z siebie maskotke michelin
  • Odpowiedz
no i oczywiście zauważ, że takie grubaski pokazują tylko twarz bez całej sylwetki ;)


@hajnekan: O to, to. Jak laska ma na profilu tylko zdjęcia twarzy, profilaktycznie powinna polecieć w lewo... Ze względów bezpieczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 219
@hajnekan Ja bym była wkurzona za takie oszukiwanie, nie wiem zresztą na co liczyła. A moja koleżanka z pracy stwierdziła, że to on jest bezczelny i jak tak mógł się zachować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@hajnekan: jak to wgl mozliwe ze z takiej ladnej dziewczyny przeobrazila sie w taka fione ze shreka?

@ChocolateStarfish: dodatkowe kilogramy robią ogromną różnicę. Pracuję z taką babeczką - przez ostatnie 10 lat dorobila się sporej nadwagi. Jak mi pokazała swoje zdjęcia gdy była jeszcze szczupła to byłam w szoku, całkiem inna osoba i w życiu bym jej nie poznała. Twarz wygląda zupełnie inaczej gdy jest szczupła i widać kości policzkowe
  • Odpowiedz