Wpis z mikrobloga

Czemu ci bezdomni nie przeprowadzą się do jakiegoś Detroit, gdzie są całe puste dzielnice i nikt by się nie przejmował tym, że zajmują tam pustostany?

Może dlatego, że w Detroit nie ma naiwnych frajerów dających im kasę za nic i musieliby się zająć uczciwą pracą, a tej jako patusy, nie uznają?

Bezdomni i żebracy są tylko tam, gdzie ludzie dają im kasę na życie.

#rakcontent #bekazlewactwa #shitwykopsays #wolnyrynek #4konserwy
L.....i - Czemu ci bezdomni nie przeprowadzą się do jakiegoś Detroit, gdzie są całe p...

źródło: comment_13upDITp7pblDpzWV0oAFKIENEdSST4X.jpg

Pobierz
  • 17
@Lawrence_z_Arabii: oj tam, sam jestem bezdomny od kwietnia, bardziej z wyboru i większość tych osób to leniwi idioci z problemami, q jeszcze większym problemem są osoby dające im pieniądze.

Wyobraź sobie, że kupuję paczkę fajek za 7£ i sprzedaję im np na sztuki 1/1£ albo 2/1.5 i oni pieniądze które dostali na jedzenie dają mi bo często np nie wypuszczają ich do wielu sklepów za próby kradzieży wcześniej itd

Bywały dni
@Techies: namiot ogólnie olewalem bo fajna pogoda była, nie tak dawno zakupiłem bo ten tydzień pada cały czas ;)

Unikam dużych skupisk ludzi od kiedy w nocy w us ktoś podpalił mi śpiwór xD to była przygoda xD

Tej miejscówki nikt nie znajdzie na 99.9%, raz, że trzeba zejść do parku w którym nie ma świateł zupełnie i po 5 min odbić z drogi pomiędzy drzewa potem znowu i jesteśmy na
LaylaTichy - @Techies: namiot ogólnie olewalem bo fajna pogoda była, nie tak dawno za...

źródło: comment_XszlMOrp0djMyYr1is7pEJ96bUTXMXNn.jpg

Pobierz
@Lawrence_z_Arabii: Niech zgadnę, też cię wrzucił na czarno i nie mogłeś go cisnąć pod jego wpisem? xD Bo też miałem ochotę się odnieść do tego komuszego wysrywu, ale będąc w pracy ostatecznie zapomniałem xD

Natomiast żeby nie wyjść na jakiegoś libtarda - uważam, że system w USA jest nieco zbyt hardkorowy i stać ich jako państwo aby ludziom trochę pomóc wyjść z dołka (przy czym pomóc = dać wędkę albo jakąś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@efilista: Oj ja miałem strasznie dużo przygód, kilka razy już się witalem ze śmiercią xD

Raz w tym roku w us wcześniej byłem sobie na drodze do atlanty, jak zobaczysz na mapie to tam po prawej jest taki duuuuzzzy Park ale Google maps pokazywalo skrót przez Park 12h a dookoła 60h no to mówię idę skrótem xD 12h zmieniło się w 3 dni, dzień w dzień padało jak #!$%@? xD a