Wpis z mikrobloga

Mija prawie rok od ostatniego serwisu auta i nadszedł czas na kolejny.
Zadzwoniłem, umówiłem, dostałem maila full service za £103 .. mówię ok ale czy aby jest to cena z £25 off bo zapłaciłem na.nastepny rok advance £20 który za loyality dodaje dodatkowe £5 off ... sprawdzam czy aby nie za drogo a tam dokładnie to samo w tym samym garażu..za £90

Dzwonię do nich czemu taka rozbieżnośc i gdzie moje off ...i dostaje mowy email na £65. Pełen serwis z wymianą oleju i filtrów za takie hajsy to mogę robić :)

W #uk trzeba się pilnować na każdym kroku serwis auta tak samo jak ubezpieczenie prąd gaz it'd.

#oszukujo #oniondeals
Pobierz zomowiec - Mija prawie rok od ostatniego serwisu auta i nadszedł czas na kolejny. 
Za...
źródło: comment_MR3EpdbXbhNhThM1ZOMZ7qW4LAy79Bhu.jpg
  • 17
@zomowiec: to samo z ubezpieczeniem auta.
Dostajesz wycene przedluzenia na kolejny rok. Oczywiscie drozej niz w poprzednim - mimo, ze masz jeden rok no-claima wiecej na koncie.
Dzwonisz. Z miejsca obnizka o 10%
Mowisz, ze wciaz za drogo bo firma XXX ma taniej - kolejne 20% z ceny.
@zomowiec: a tez mialem takich localsow, ktorzy mieli 300+ pozytywnych opini. Po "serwisie" jednak okazalo sie, ze auto odstawili #!$%@? od oleju, w srodku syf, kierownica klejaca sie od smaru.. szkoda slow. Ale widocznie Brytyjczykom wiele do szczescia nie potrzeba.
@zomowiec: może i te pieczątki coś pomagają przy sprzedaży ale dla mnie jest ważniejsza świadomość ze silnik ma świeży olej co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja zazwyczaj szybko samochodu się nie pozbywam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to procentuje dłuższą żywotnością i bezproblemową pracą silnika :) jak sam zmienię to wiem co jest wlane i jakie filtry są włożone i wiem