Wpis z mikrobloga

@HetmanPolnyKoronny: no tak, chodzi mi tylko o to, że przesyłka w wersji innej niż kontener na kilka samochodów bez możliwości przyczepienia do podłogi" (zakładam, że samochód ma dojść nie potłuczony) i procedury celne/rejestracyjne to pewnie z 15-20k pln. Dodajmy do tego jakikolwiek koszt samochodu; wersję za darmo darujmy sobie bo chcemy jednak papiery; zakładam $1000. No i teraz ktoś wykładający te 20-25k nie ma żadnej gwarancji, że taki "oldtimer" mu się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uhu8: no właśnie zakładasz drogą opcje transportu dla auta wartego w USA niewiele więcej niż cena złomu, bo największą jego zaletą są czyste papiery. To nie żaden klasyk amerykańskiej motoryzacji, żaden muscle car ze złotej ery tych aut w świetnym stanie, niech jedzie na spółkę w kontenerze.
@uhu8: @HetmanPolnyKoronny:
Tutaj nawet masz inny egzemplarz tego samego modelu za niemal 3 razy mniejsze pieniądze - co ciekawe też z Giełdy Klasyków. (Jak dla mnie to wciąż parę tysi za drogo, ale jak ktoś nie chce się bawić w sprowadzanie, a chce koniecznie mieć amerykańskiego rupiecia, to jest to nawet akceptowalna oferta) - po prostu 33 tysiące PLN za takiego grata jak w poprzednim ogłoszeniu z czerwonym Oldsem to
@Eternit_z_azbestu: Tylko w tych amerykańskich klasykach to najlepiej tylne siedzenia wymontować, żeby się zmieściła dostatecznie duża butla na gaz - ja wiem, że w każdych Pierdziszewicach Dolnych co 3 domy jest tankowanie LPG ale to zmniejsza prędkość przelotową xD Chyba że parę 11kg wozić na tylnym siedzeniu żeby dolać w razie potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)