Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozmawiając z #madka o moim nowym pokoju po siostrze ,powiedziałem jej ,że po chui mi tu #!$%@? sufit skoro za 4 lata się prawdopodobnie wyprowadzam (lvl 16 here ),

Ona

Hur dur opie przeca nie zostawimy domu pustego kwii cała góra dla ciebie a my z łojcem na dół pujdemy. Żona se sprowadzisz i będziesz mioł za darmo.

No #!$%@? świetna oferta, no ale niewiem jaka by była jej reakacje ,że nie chodzę na zlot ciemnoty
Co niedziela oraz ,że nie chce ochrzcić brajanka,(bo jak to op ze opem majom mieć brajanka no ja się pytam xdd)

Nice try katolu wszystko aby tylko wpychać ludziom wiarę i mieć satysfakcję. Ostatnio madka nawet powiedziała, że jakby byo ją stać to do afryki by wyjechała na misję ()()()

#bekazkatoli #gimboateizm #gayalert #zwierzenia #takbylo
  • 19
Ostatnio madka nawet powiedziała, że jakby byo ją stać to do afryki by wyjechała na misję ()()()


@DzikiChleb: Niech sprzeda chate (bo po co jej pusta) i niech jedzie ;>
@DzikiChleb:

No #!$%@? świetna oferta, no ale niewiem jaka by była jej reakacje ,że nie chodzę na zlot ciemnoty

Co niedziela oraz ,że nie chce ochrzcić brajanka,(bo jak to op ze opem majom mieć brajanka no ja się pytam xdd)

Nice try katolu wszystko aby tylko wpychać ludziom wiarę i mieć satysfakcję. Ostatnio madka nawet powiedziała, że jakby byo ją stać to do afryki by wyjechała na misję (
@DzikiChleb: Czyli matka mówi że będzie ci pomagać i da połowę domu a ty w podzięce obsmarowujesz Ją w internecie bo nie masz odwagi się przyznać że do kościoła nie chodzisz? Już #!$%@? widzę jak z taką odwagą stawisz czoło światu po skończeniu 18 lat. Przynajmniej roztropnie napisałeś że się wyprowadzisz w wieku 20 lat a nie 18. Takie "Walę rodziców i idę na swoje, ale na 50% bo się trochę
@KakaowyTaboret:
@Korax:
Uważam, że tekst "Da połowę domu" to tylko półprawda i lepsze byłoby określenie: "Pozwoli na przebywanie w połowie domu jako zameldowany gość, o ile nadal będzie jej prywatnym niewolnikiem, bo skoro prawnie już nie może być, to zastosuje się przemoc ekonomiczną. Jeśli na to da się złapać, to już sukces, bo będą dalsze groźby i psucie relacji z ukochaną za odmienne poglądy.".
Tak samo myślę, że słuszne jest