Wpis z mikrobloga

#hoi4 #heartsofiron 1. Tanio/za darmo dostanę wszystkie dodatki (kupiłem tą grę na steam)?
2. Jak naprawić AI np. Włochy mają dużo prowincji, ale nie dają sobie rady z 3-4! Desantami(z 20 dywizji w sumie)(gościa od AI wysłałbym na wschodni front)? 3. Mam dominacje w powietrzu, na wodzie toczy się bitwa, a ja nie mogę zrobić desantu - dlaczego? Jak robić powietrzne? 4. Jaki mod dodaje opcje ugadania się z innymi państwami? Np. Finladia słuchaj - zaatakujmy ZSSR(pełnoprawna wojna, a nie 3 dywizje na krzyż)? 5. Jak robić dobre, ale nie OP szablony? Chciałbym spróbować pokonać boty w miarę rzeczywisty sposób.....
  • 2
@jazmojegopokoju: 2.Ta gra ma dziwne AI i z każdym patchem jest inaczej.
Włochy są bardzo słabe przez wiele czynników. Lubią ciągle nacierać. Komputer wysyła jednostki na drugą stronę morza gdzie alianci ich zatapiają itd. Ale takich przypadków jest masa. Na historycznym wygrywają komuniści w wojnie domowej,rumunia lubi zmieniać politykę na komunistyczną. niemcy napadają na Polskę i nie kończąc jej wypowiadają wojnę Beneluksowi absolutnie nic nie robiąc w grze i na dokładkę