Wpis z mikrobloga

2x ogarnięty Yi w przeciągu 3 gier, czegoś takiego jeszcze nie miałem, i to wszystko w silverze na flexach xD Ale jestem strigerowany. Jeszcze ten drugi zrobił coś czego nigdy w życiu nie widziałem. Ja zrobiłem swojego reda od dolnej strony i po skosie od razu na górnego kraba, a on po swoim redzie biegł od razu do mojej dżungli i zamiast na blue poszedł naokoło obok tego czerwonego owoca, zanim się skapnąłem że coś mnie bije miałem pół hp xD W życiu bym się tam kogoś nie spodziewał w tej minucie, nie wiem czy to szczęście czy geniusz.

Choć wiadomo, że wystarczyłby średnio rozgarnięty mid, dwa kroki do mnie i nic by mu nie wyszło z tego

#leagueoflegends
  • 9
@FireDash no kurde rammus to chyba z Jaxem największa kontra na Yi :p to nie Yi ogarnięty tylko ty spałeś. Wchodzenie do jungli rammusa jako Yi na early lvl to 9/10 przypadków bardzo zły pomysł.
Ewentualnie tak pewny siebie bo wiedział, że nikt się tego nie spodziewa. Te mind games W lolu :p
@FireDash BTW próbowałeś zaczynać cleara od raptorków? Jak weźmiesz w lvl 1, a mid pomoże jakiś aoe dmg to robisz je praktycznie bez straty hp i robisz bufy i craba na drugim lvl.
Problem jest tylko taki, że lvl 2 chcesz wziąć raczej E, przez to Q masz dopiero na 3 lvl i nie bardzo możesz gankować wcześniej.
@Yahoo_: wiem, że się w miarę łatwo robi, ale z redem robisz jeszcze latwiej, no i staram się szybko zabrać kraba, bo rammusem ciężko się bić o niego

Próbowałem chyba wszystkiego, czasami nawet zaczynałem z q + e na drugim i od razu gank bot, fajne ale jak nie wyjdzie to jest się do tyłu do końca gry xD
bo rammusem ciężko się bić o niego


@FireDash: czy ja wiem? na 2 lvl z w, e i aftershock masz dodatkowe 100 armora i 20% boosta do attack speeda. Jedyny problem, to HP, które czasem dość nisko spada w jungli :).