Wpis z mikrobloga

UWAGA bo #rozdajo !

Wczorajsze #rozdajo poszło tak dobrze, że z wydawcą zdecydowaliśmy się zrobić jeszcze jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TYM RAZEM: #rozdajo mojego #ebook z opowiadaniami "Dziwne dni"! Pięć osób spośród plusujących otrzyma kod na książkę na 50% rabatu, czyli będzie ona kosztować 5zł - wylosuję ich za pośrednictwem #mirkorandom albo random list.

Oczywiście, polecam także kupić https://www.e-bookowo.pl/proza/dziwne-dni.html - bo jak kupicie, to Mirek Cedrik nie umrze z głodu, ale tak czy siak - plusujcie - a wieczorem, około 20:19 wyniki głosowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#literatura #czytajzwykopem #ksiazki #fantastyka #sciencefiction #bizarro #glupiewykopowezabawy
Pobierz Cedrik - UWAGA bo #rozdajo !

Wczorajsze #rozdajo poszło tak dobrze, że z wydawcą z...
źródło: comment_iRAKs65hkZe026gxmXSsy9QRlXaKi7vV.jpg
  • 5
@Cilthal: Zależy, co chcesz wiedzieć. Bo kwestia tego, jak trafiłem do wydawcy jest... w sumie prozaiczna. W ostatnich latach napisałem parę opowiadań bizarro, zebrałem je w zbiorek i wiedząc, że to zupełna nisza w niszy, mając już pewne doświadczenie z rynkiem wydawniczym, zaproponowałem wydawnictwu taki oto ebook. Bardzo szybko dostałem odpowiedź, że opowiadania te się bardzo podobają i że wydawca jest gotów podpisać ze mną umowę - co też się stało