Wpis z mikrobloga

Boty pomogły wygrać Dudzie, a tymczasem architekt sukcesu alt-rightu i Trumpa w USA, Steve Bannon, jeździ po Europie i skleca populistyczną koalicję na wybory do PE. Ciekawe jaki jest budżet z Kremla.

https://www.bbc.com/news/world-europe-44926417
https://www.nytimes.com/2018/08/19/opinion/steve-bannon-europe-movement-far-right.html

#polityka #neuropa #bannon #europa #altright #uniaeuropejska #usa
eoneon - Boty pomogły wygrać Dudzie, a tymczasem architekt sukcesu alt-rightu i Trump...

źródło: comment_uva1JL6I8xTmfRLDg2q9xm6W5Lnjypie.jpg

Pobierz
  • 17
@imateapot: nie wiem czy tekst dyrektywy jest dostępny online

The text now exempts small and micro platforms from the directive, and it specifies that uploading to online encyclopaedias in a non-commercial way, such as Wikipedia, or open source software platforms, such as GitHub, will automatically be excluded from the requirement to comply with copyright rule.


o konkretnych cyfrach 50 mln i 50 osób mówił pogodynka o nazwisku Zwiefka
@Duze_piwo: bo konkrety najprawdopodobniej będą ustalane w ramach prawa krajowego / negocjacji krajów z UE.

Z tego też powodu aktualne powoływanie się na nieistniejące przepisy czy też myślenie źyczeniowe polityków i to jeszcze opozycji, która nie bedzie tego negocjować jest kłamstwem / manipulacją.
Z tego też powodu aktualne powoływanie się na nieistniejące przepisy (czy. myślenie źyczeniowe polityków) jest kłamstwem / manipulacj


@imateapot: lol #!$%@?, masz czelność #!$%@?ć o kłamstwach?

aby być zgodnym z nową dyrektywa UE łap sam link, bez żadnych cytatów (bo to by było naruszenie praw autorskich)

mwykop.pl nie jest osobą fizyczną ani organizacją non-profit i jak najbardziej się łapie.


XD
@Duze_piwo: głównym celem nowej dyrektywy sa portale typu facebook*, czyli ten sam typ portalu co wykop, czyli się łapie i wszystko jest zgodne z prawdą.

* - o czym mówil orwarcie autor tej dyrektywy
@Duze_piwo: to trzeba tak było pisać od razu, że żadne fakty, ani tekst źródłowy uchwalanego prawa Cię nie interesuje, a najważniejszą wykładnią są dla Ciebie zapewnienja jakiegoś polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem ile jeszcze podupadająca rosja ma mieć hajsu na boty/agentów/bannon ale chyba Putin odkrył grób króla Midasa


@Satan696: Na wojsko mają kilkadziesiąt miliardów dolarów rocznie, nawet jeden miliard wpompowany w propagandę w sieci to kolosalna suma.
@eoneon: No nie wiem, w każdym razie nie pomagasz rzucając na lewo i prawo oskarżenia o agenturalność. Będzie jak z rasizmem albo gorzej. Co można zrobić jak w różnych miejscach wybucha populizm? Ludzi uciszać a problemy relatywizować/ignorować. ¯\_(ツ)_/¯
Satan696 - @eoneon: No nie wiem, w każdym razie nie pomagasz rzucając na lewo i prawo...
@eoneon: co te boty publikowały niby automatycznie? i gdzie? same treść wymyslały? Sztuczna inteligencja już istnieje?

Póki co widzimy, że przekaz dnia z lewomediów poleciał i jak mąż spamerzy spot tagu #neuropa biją jeden temat.

W końcu najciemniej pod latarnią