Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Różowa 28 lvl z którą spotykam się od 1,5 miesiąca opowiedziała mi ostatnio o swoim dotychczasowym życiu seksualnym i licznych przypadkowych partnerach. Na moją taktowną odpowiedz że chyba nic z tego nie będzie bo mam awersję do amatorek przygodnego seksu po imprezie i że zwyczajnie nie czuje podniecenia wobec takich kobiet oburzyła się że jak śmiem ją oceniać, że jestem chamem i że mam #!$%@?ć.

Trochę mi ręce opadły bo nie ani jej nie obraziłem ani nie oceniałem. Powiedziałem tylko że prywatnie nie jestem rozwiązły seksualnie i że seks uprawiam tylko ze stałymi partnerkami i że szukam partnerki z podobnym podejściem do tematu i że zwyczajnie mówię że nic z naszej relacji nie będzie.

Sam już nie wiem kto ma rację

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 58
@kwiatosz To nie jest tak że liczy się czas tylko podejście do tematu. Jak dziewczyna uprawia seks z facetem z którym jest w związku albo chce z nim być to nie mam z tym problemu nawet jeżeli rucha się z nim 2 tygodnie dzień w dzień a potem się rozchodzą. Jak laska idzie do łóżka z typem którego nie zna i nie chce znać to jej sprawa,nie oceniam ale podziękuje i będę
@The_Riddler: jestes wierzacy/ religiny? bo jak najbardziej rozumiem ludzi ktorzy maja takie poglady bo Bozia i grzech i w ogole. bo jesli to nie stad Ci sie wzielo takie myslenie to ja #!$%@? nie ogarniam jak mozna dorobic jakas mitologie do zwyklej czynnosci wsadzenia fiuta w cipe.