Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Różowa 28 lvl z którą spotykam się od 1,5 miesiąca opowiedziała mi ostatnio o swoim dotychczasowym życiu seksualnym i licznych przypadkowych partnerach. Na moją taktowną odpowiedz że chyba nic z tego nie będzie bo mam awersję do amatorek przygodnego seksu po imprezie i że zwyczajnie nie czuje podniecenia wobec takich kobiet oburzyła się że jak śmiem ją oceniać, że jestem chamem i że mam #!$%@?ć.

Trochę mi ręce opadły bo nie ani jej nie obraziłem ani nie oceniałem. Powiedziałem tylko że prywatnie nie jestem rozwiązły seksualnie i że seks uprawiam tylko ze stałymi partnerkami i że szukam partnerki z podobnym podejściem do tematu i że zwyczajnie mówię że nic z naszej relacji nie będzie.

Sam już nie wiem kto ma rację

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 58
@The_Riddler: Masz prawo odrzucać kogokolwiek, jednak warto zagłębić się w przyczyny swojego podejścia. Jeśli nie ma tu krzty rozumu, a tylko "po prostu" - co zwykle wskazuje na bezwiedną internalizację norm kulturowych - to nie różnisz się wiele od prawaka, który "po prostu" nie chce kobiety, co związała się kiedyś z Murzynem. I on też ma oczywiście do tego prawo, tylko trochę wstyd.

To, czy popuściła komuś szpary po imprezie, nie
@koroluk

@The_Riddler: Masz prawo odrzucać kogokolwiek, jednak warto zagłębić się w przyczyny swojego podejścia. Jeśli nie ma tu krzty rozumu, a tylko "po prostu" - co zwykle wskazuje na bezwiedną internalizację norm kulturowych - to nie różnisz się wiele od prawaka, który "po prostu" nie chce kobiety, co związała się kiedyś z Murzynem. I on też ma oczywiście do tego prawo, tylko trochę wstyd.


Przyczyna jest dużo bardziej prozaiczna - zwyczajnie
@The_Riddler: Ale to, że ci opada na myśl, to nie jest ekspresja jakiegoś genu opadania, tylko psoty chochlika siedzącego w psychice. Chochlik się pasie uprzedzeniami i kulturowym syfem. Chochlik nie jest nieśmiertelny, można go zabić poprzez pracę nad sobą polegająca na refleksji nad sensem tego wszystkiego. Czy mi słusznie opada? Czy aby nie przesiąkłem prawackim #!$%@?? W czym niby dziewczyna z doświadczeniem ONS jest gorsza? Skoro ONS nie jest złe, to
@koroluk:

Czy aby nie przesiąkłem prawackim #!$%@?? W czym niby dziewczyna z doświadczeniem ONS jest gorsza?


No generalnie jak ktos szuka bardziej milosci z gwarantem wiernosci to taka z doswiadczeniem ONS nie rokuje dobrze - to chyba oczywiste.
Zycie niestety polega na szacowaniu przy wyborach. Tak jak laska nie bedzie przychylnie patrzyla na typa ktory nie umie zarobic w miare normalnych pieniedzy - po prostu jest duza szansa ze to len/golodupiec
@Travis__:

No generalnie jak ktos szuka bardziej milosci z gwarantem wiernosci to taka z doswiadczeniem ONS nie rokuje dobrze - to chyba oczywiste.


Niezbyt. Jeśli ONS zaznała, będąc wolna, a w związkach dochowywała wierności, to gdzie tu podstawa do podejrzeń o zdradę?

99% facetów pobawiłoby się w ONS, gdyby miało okazję. Dziewczyny, porzućcie to nierokujące bydło i zostańcie lesbami.
@koroluk: ale nie chodzi o stricte zdradzanie jako kryterium "wiernosci".
Chodzi o podejscie do seksu i zwiazkow - niestety wsrod lufzie nienjest ono takie samo, zaleznie od osobowosci, temperamentu, wychowanie i dzistek innych czynnikow.

Po prostu ktos kto szuka stabilnego zwiazku i dziewczyny ze stabilnym podejsciem do zwiazku i seksu, odrzuci taka ktora sie lubowala w ONS.

99% facetów pobawiłoby się w ONS, g

No niestety, to tylko Twoje dumanie. Ale
@Travis__

No niestety, to tylko Twoje dumanie


Bo nie było badań na ten temat. 75% studentów zgadzało się na propozycję seksualną złożoną na campusie przez przeciętnie wyglądającą randomkę.

Clark, R. D., & Hatfield, E. (1989). Gender differences in receptivity to sexual offers.

Dodaj jej trochę urody, samą interakcję wydłuż do spędzonego wspólnie wieczoru na potańcówie zamiast obcesowego pytania na ulicy - i ci podbije do >90%.

Po prostu ktos kto szuka stabilnego