Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Różowa 28 lvl z którą spotykam się od 1,5 miesiąca opowiedziała mi ostatnio o swoim dotychczasowym życiu seksualnym i licznych przypadkowych partnerach. Na moją taktowną odpowiedz że chyba nic z tego nie będzie bo mam awersję do amatorek przygodnego seksu po imprezie i że zwyczajnie nie czuje podniecenia wobec takich kobiet oburzyła się że jak śmiem ją oceniać, że jestem chamem i że mam #!$%@?ć.

Trochę mi ręce opadły bo nie ani jej nie obraziłem ani nie oceniałem. Powiedziałem tylko że prywatnie nie jestem rozwiązły seksualnie i że seks uprawiam tylko ze stałymi partnerkami i że szukam partnerki z podobnym podejściem do tematu i że zwyczajnie mówię że nic z naszej relacji nie będzie.

Sam już nie wiem kto ma rację

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 58
  • Odpowiedz
@The_Riddler: wg mnie to mega dziwne ale spoko. PS - mam dwoch mega wierzacych znajomych (jeden nawet moglby byc uznany za "Chada" i oni nawet nie bzykali sie ze swoimi laskami przed slubem. kazdy swoje wartosci moze ukladac dowolnie jak mu sie podoba i nic osobom obcym do tego. PS - nie Ty jestes uposledzony tylko wszystkie komentujace zjeby ktore probuja #!$%@? Ci sie w Twoj system zachowan i wartosci
  • Odpowiedz
@One_Stone: w tym samym czasie kiedy jestesmy razem nie chcialbym zeby ktos wsadzał w moja laske fiuta. Ale to nie wynika bynajmniej z magicznego lub mistycznego charakteru samego motywu wsadzania fiuta tylko po prostu wg moich zasad taka forma bliskosci jest zarezerwowana dla osob ktore sa ze soba i w tym czasie nie wsadzamy fiuta w innych i nie przyjmujemy innych fiutow. natomiast mam absolutnie w dupie z iloma typami bolcowala
  • Odpowiedz
@The_Riddler muszę się z Tobą zgodzić cumplu. Wszystko rozbija się o podejście do seksu. Jeżeli laska się tak zabawia to znaczy, że seks nie ma dla niej wartości emocjonalnej tylko fizyczna. Jeżeli pojawi się sytuacja w której będzie mogła zdradzić, emocje i uczucia jej nie powstrzymają. Nie mówię, że zdradzi, ale ryzyko zawsze jest większe, im mniej hamulców tym gorzej. Ostatnio trafiłem na panią z licznikiem 25 partnerów w wieku 27 lat.
  • Odpowiedz
To, czy popuściła komuś szpary po imprezie, nie powinno rzutować na związek przy założeniu, że nikogo wówczas nie zdradziła, umie panować nad sobą i jest zdolna do trwania w długoterminowych relacjach.


@koroluk: ale twierdzisz też, że liczne przygody nie wpływają wcale na to czy jesteśmy w stanie potem wytrwać bez problemu w monogamicznej relacji? Bo ciężko wyżyć w monotonii jak się jest przyzwyczajonym do schematu życia, gdzie ciągle był ktoś nowy,
  • Odpowiedz
  • 8
@analogiczna nie przechodzi się. Przeszłość ma znaczenie jak cholera. Facet miłośnik imprezowego seksu nigdy nie będzie wierny bo po kilku latach w związku zateskni za starymi czasami. Kobieta z zamiłowaniem do ONS po kilku latach związku to samo. To, jak ktoś się prowadzi teraz i jakie wartosci wyznaje, za 10 lat będzie mieć zajebiste znaczenie dla przyszlego związku. Nie da się odciąć od przeszłości jedna gruba kreska
  • Odpowiedz
@koroluk: Hurr Durr nie odrzucajcie kobiet z dużym przebiegiem, bo zostanie ich więcej dla ludzi, którym to nie przeszkadza !!!!!!

bełkotem o szacunku do siebie


Ćpanie też jest przyjemne i nikomu nie robi krzywdy. Tylko dlaczego do #!$%@? miałbym szanować ćpuna? xDD Postawa życiowa oparta na dążeniu do przyjemności i unikaniu przykrych rzeczy to nie jest postawą godna szacunku.

Zresztą ten temat to nie jest nic nowego - temat jest wałkowany
  • Odpowiedz
@koroluk:

Bo nie było badań na ten temat.


No wlasnie. Jakas tam ankieta na kampusie stulejarzy to nie "badania".

Ja szukam stabilnego związku i bym nie odrzucił, niniejszym obalam twoją tezę.


To dowod anegdotyczny i niczego nie obala, bo nie wysnulem zadnego imperatywu. Napisalem ze facet ktory szuka stabilnego zwiazku i wiernosci czesciej bedzie szukal takiej z mniej wyuzdanym podejscie do seksu.
  • Odpowiedz
@analogiczna: @koroluk: oczywiscie ze wplywają. natomiast nie dziala to w ten sposob ze ktos laska/ facet ktorzy mieli wczesniej 20 beda automatycznie 4 razy bardziej zdolni/ zainteresowani skokiem w bok niz laska/ facet ktorzy mieli 5. takie podejscie ze strony wielu typow jest jak najbardziej logiczne. uzasadnienia moga byc nastepujace: wspomniana już teoria telegonii (nie wiem o niej duzo ale znam jej ogolny zarys), skupienie swojego zainteresowania na kobiecie ktora
  • Odpowiedz
@abunasrallah: jedni mówią, że to od wartości. Ale też nie dziwne, że bardziej ludziom zainteresowanym czymś na dłużej nie się chce inwestować(nie mówię tylko materialnie i ogólnie) tam gdzie są małe szanse przetrwania znajomości.

Oczywiście im bardziej atrakcyjna osoba, im bardziej niezależna finansowo tym mniej się będzie obawiała tego.

Nie tylko o zdradę chodzi(da się powstrzymać), ale też o to, że takiej osobie z bardzo dużą ilością wrażeń w przeszłości będzie
  • Odpowiedz