Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Drogie Mirki i Mirabelki z #bydgoszcz i okolic, jakbyście szukali fajnego miejsca na zjazd ze znajomymi/urodziny/wieczór panieński czy kawalerski, to serdecznie mogę wam polecić: Pozamiasto.pl :) Zmieściliśmy się ze znajomymi w 11 osób, myślę że spokojnie zmiesciłoby się nawet więcej. Jest bardzo dużo łóżek, kuchnia, łazienka, jadalnia, taras... Piękna okolica, pole, las, jeziorko :) Ogrzewanie (piec i koza). Można zrobić grylla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właścicielka przesympatyczna, w tej cenie nie znajdziecie nic lepszego. Piszę ten post, bo mówiła, że nie bardzo ma jak się zareklamować, i że miała mało ludzi w tym roku. I szkoda mi jej, bo jest świetną babką, w porównaniu do tych wszystkich Januszy z olx co domki drewniane wystawiają, chcą kaucje i zaliczki, nie chcą młodzieży... To tutaj jest po prostu bajka.

No więc polecam jeszcze raz ʕʔ sama się sporo naszukałam takiego miejsca żeby w ponad 10 osób nocować.

#koronowo #sucha #noclegi #polecam #mirabelkipolecajo #pokojedowynajecia #wakacje #kujawskopomorskie #borytucholskie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zosiapek: raczej nie, to starsza Pani i stronę internetowa robił jej syn, którego nie ma obecnie w kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc tylko kontakt telefoniczny. Mogę wysłać swoje fotki stamtąd na pw jak chcesz ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZESCJESTEMPRZEMEK: tak, polecił mi to miejsce Mirek który właśnie był tam na kawalerskim, były też różne zawieszki z panienskich:P sami byliśmy momentami głośno, nikt się nie czepiał :D