Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie promocji dla nowych klientów w #millenium : 6-7 października w Getinie kończy mi się promocja 3% na oszczędnościowym na nowe środki. Dla kwoty >15k bardziej opłaca się założyć teraz Lokatę Happy 4% na 3 msc w Idea Banku czy przytulić 200 zł w Millenium za konto osobiste + na oszczędnościowe wrzucić te 15k na 3 msc?
Jest opcja aby jednocześnie skorzystać z promocji 200 zł złożyć wniosek przez internet, a podpisać umowę w punkcie? bo chyba czasu zostało niewiele, a ilość ograniczona - jest opcja, że złoże wniosek, podpiszę umowę i dostanę info o tym, że wyczerpał się limit wniosków = nie biorę udział w promocji?
I czy zakładając konto jeszcze w tym tygodniu, a wpłacając 15k na oszczędnościowe np. 8 października te 92 dni liczą się od 8 października i 2,7% na oszczędnościowym dalej obowiązuje?

pozwolę sobie oznaczyć osoby obeznane w temacie:
@Bankobranie
@ZarabiajnaBankach

#banki #bankowosc #kontobankowe #finanse #pieniadze #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
@roninq6 wniosek składasz przez Internet a umowę możesz podpisać w placówce bądź przez kuriera. Konto Oszczędnościowe w Millenium na atrakcyjny % możesz mieć nawet przez dobre kilkanaście miesięcy. Wystarczy w odpowiednim momencie z Banku wycofać swoje środki i wpłacić ponownie gdy rozpocznie się kolejna edycja. Schemat działania masz opisany na livesmarter.pl.
@FHA96: składając wniosek o konto 360 student biorę udział w tej promocji i mogę jednocześnie poprzez tę stronę promocji założyć od razu konto oszczędnościowe profit 2,7%? wniosek o kartę debetową jest konieczny w tej promocji? bo szczerze mówiąc nie byłoby to moje główne konto, a opłaty za prowadzenie konta można chyba uniknąć za pomocą samego BLIKa (chyba, że się mylę)
nowe środki na oszczędnościowe muszę wpłacić do jakiegoś dnia aby obowiązywała
@FHA96: a) pozwoliłem sobie napisać do banku i dostałem informację, że niby można jednocześnie założyć oszczędnościowe, także już sam nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że jest tak, że wniosek złoże o 360 student + kartę, a przy podpisywaniu umowy rozszerzą wniosek o konto oszczędnościowe - mam tylko nadzieję, że nie wykluczy mnie to z promocji
@FHA96: podpisuje się wówczas jeszcze jakąś umowę lub trzeba to potwierdzać czekając na telefon z ich strony? czy wystarczy zamówić przez bankowość internetową i po x minutach już można tam przelewać pieniądze?
@roninq6: większość odpowiedzi już padła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale parę groszy dodam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wejdziesz w promocyjny wniosek (z premią 200 zł) pojawia się informacja "Konto 360° z kontem oszczędnościowym i kartą VISA", więc po zawarciu umowy (kurier lub placówka) od razu powinno być też otwarte konto oszczędnościowe Profit. Te 92 dni będzie liczone od p-wszej wpłaty na