Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: ja #!$%@? ten wpis i te #!$%@? dzbany cisnące dziewczynie z wrodzoną chorobą to ten najgorszy typ #!$%@?, #!$%@? patrzcie jaki jestem #!$%@? edgelord, pocisne dziewczynie która ma gorzej niż chlip chlip ja ze swoim #!$%@? ryjem pomimo braku ciężkiej choroby wrodzonej (oprócz #!$%@?). Takim jak wy naprawdę należy się od losu totalny #!$%@? #!$%@?. Zaraz edgelordy he he czarny humor he he będą pisać o wyjmowaniu kija z dupy
@xandra mnie np bawiło jak szła ze swoim facetem i ich dzieckiem w wózku... (Marszałkowska Warszawa) Zaskoczę Cię. Dziecko wyglądało jak ona w mini wersji. Tak samo pogięte. Zastanawiam się jaki jest poziom intelektualny tych ludzi skoro decydują się na taką akcję.
ale próbuje coś robić ze swoim życiem


@superloginbulwo: to coś to makijaże(dobrze, ze ma zajecie, ale sa bardziej kluczowe kwestie) i zabieg na podbródek zamiast zainteresowania się jak ważyć mniej i czuc lepiej (ze mniejsze obciazenie dla osoby, ktora sie nia opiekuje to nie wspomne)
Chwilowo bedzie lzej, ale do pol roku to wroci. Chyba, ze miala nie tylko usuniety tluszcz, ale zmniejszona liczbe komorek tluszczowych w tym miejscu.

Do tego
no ale żeby wjeżdżać w ludzi wózkiem w kolejce do restauracji?


@camerondiaz: nie ona pierwsza, wielu na wozkach elektrycznych sie zachowuje jakby wladalo miastem, a ktos inny na chodniku czy w sklepie tez sie moze zamyslic i nie zauwazyc, ze taki ktos nadjezdza staranowac. A wozkiem elektrycznym latwiej ominac przechodnia niz takim, ktory trzeba pchac sila rok
Chociaz na swoj sposob sie nie dziwie, ze sa rozgoryczeni az to przechodzi w
a łaszenie się na 500 zl- znajdź sobie różnice i przemyśl swoją głupią odpowiedź.


@norepinefryna: to tez mozna usprawiedliwic, ze rodzice przekazali biede umyslowa i podejscie, zeby szukac zasilkow, 500+ i wszystkiego co sie da, bo to jedyna droga. Zwykle rodziny ze szlachetnych paczek to jeden schemat przewijajacy sie przez pokolenia, czasem 18 letnia Dzesika ma juz 2 dziecko w drodze, kazde z innym ojcem-lobuzem.
Owszem to jest bardziej do zmiany