Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jak zaręczaliście się z różowym to dostaliście później od różowego z okazji np. urodzin jakiś droższy prezent, np. zegarek w ramach rewanżu za pierścionek który wiadomo że trochę kosztuje? Zakładamy że różowa zarabia podobną kasę.

#zwiazki #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy jak zaręczaliście się z różowym...

źródło: comment_iMXpIpxyPDGdIdYWTfCl0QOkBOZSYBui.jpg

Pobierz

Czy różowy zrewanżował się wam za pierścionek zaręczynowy?

  • Tak 9.6% (96)
  • Nie 90.4% (902)

Oddanych głosów: 998

  • 56
@Eugeniusz_Zua: No kiedyś to było, byle kto nie mógł sobie pozwolić na to by miec żonę i rodzinę, trzeba było być ogarniętym człowiekiem. Rodzina była czymś z czego można było być dumnym. Niektórzy powinni prowadzić księgowość w swoich związkach, wyceniac usługi wzajemne i prezenty droższe i tańsze. Liczyć koszty i amortyzacje sprzętu po obu stronach, raz do roku robic bilans a w razie strat się rozstać. To dopieo #!$%@?.
@Instynkt: polecam zaczac zyc tu i teraz, a nie cofac sie o kilkaset lat . Chyba, ze to wasi rodzice planuja wasze zzareczyny i zamiast pierscionka dasz jej rodzicom krowe? W dzisiejszych czasach nie wymaga sie od kobiety odwdzieczania die za pierscionek zareczynowy. I jesli oswiadczasz sie oczekujac czegos w zamian, zastanow sie czy zareczyny maja sens. Oswiadczajac sie swojej kobiecie priorytetem powinna byc dla ciebie chec spedzenia wspolnie zycia, a
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja dostalem od narzeczonej prezent zareczynowy, bo stwierdzila, ze to jakies #!$%@? ze tylko rozowa ma cos dostac z okazji zareczyn. Co wiecej, jako feminista uwazam, ze nalezy tego oczekiwac. Slub koscielny to jedno, nie wiem jak tam jest przysiega, ale z tego co patrzylem w ustawe przy slubie cywilnym malzonkowie maja rowne prawa i obowiazki - mnie to przekonuje, ze w narzeczenstwie tez tak powinno byc.