Wpis z mikrobloga

Witam. Prawdopodobnie wielu ludzi tutaj pamieta jeszcze moj wpis sprzed kilku dni w ktorym mowilem o malych kitku znalezionych w ogrodku. Po dluzszych ogledzinach okazalo sie ze to mojego sasiada, ktory znowu postanowil wyciac podobna sztuczke jak kilka lat temu(juz kilka razy sie tak zdarzalo), czyli przyjezdza i zostawia male kotki odjezdzajac spowrotem do Warszawy. Jezeli kitku pozostana bez matki... Coz, tutaj szukamy opcji gdyz nie mam sposobu ich trzymac u siebie, zwlaszcza ze sam mam juz jednego kota. Ledwo co rozwiazalismy problem z paleniem oponami i juz wystarczyla chwila aby spowrotem wrocil do uprzykrzania zycia lokalnej spolecznosci. Macie moze pomysly jak to rozwiazac? ()

Poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/35214621/znalazlem-w-ogrodku-oto-takie-dwa-kitku-drugi-w-ko/

#zwierzeta #kitku #zalesie #kot #koty #patologiazewsi ##!$%@?
  • 12
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (80)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Mareczek676 @strumienzgor @4gN4x @a231 @lubie-sernik @Stalowa_Figura @PiSbolszewia @TheMadHatter @kws77 @Naruto_FUN_PL @Cukierenka @SunnO @sturninae @Kwan @Czaajnik @neo_1995 @chrominancja @elo_banan @ColdMary6100 @michin @SokolX @Asteroida @anenya @Szpurka @Hubra @No_prosze_modziezy @Kmyq @musiol108 @Niuniejszyn @reptylian @
@ekstraordynaryjny: Czekaj, czekaj. Dobrze rozumiem, że jakiś buc, nie wysterylizował swojej kotki, daje jej rodzić a następnie małe, bezbronne koty same na pastwę losu? Kwa, takiemu to nogi przetrącić ( ͠° °)
Co do kotków, jeśli nie ma mamy, to jak najszybciej skontaktuj się z jakąś Fundacją w twoim mieście - może znajdą im mamkę albo jaki dom tymczasowy, gdzie wolontariusz spróbuje zastąpić im mamę.
Co
@Stalowa_Figura: Tak, dokladnie tak jest, przy czym jeszcze matka jest, ale sami sasiedzi z obecnosci kotkow nic nie robia, a sami wyjedzaja za ok. 2 tyg - miesiac. Tak, zdarzalo sie to juz naprawde wiele razy. Jeszcze wieksza patologia jest to, ze potrafia np mojemu kotu ukrasc obroze przeciwkleszczowa i zalozyc swojej kocicy xD (przez co na zalozenie jej memu kotu musze te 2 tyg czekac).

I tak jak mowilem, jezeli