Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski: Obstawiam, że to raczej tamta osoba napisała do niego pierwsza, a komentarz dodała jedynie po to aby autor ogłoszenia widział, że ma nowa wiadomość w skrzynce. Sam tak czasami robiłem, bo zazwyczaj jeżeli nie mamy danej osoby w znajomych to wiadomości od niej lądują w folderze "Inne" i można takową wiadomość przeoczyć. Nie wiem dlaczego auta wątka to aż tak dziwi...
@smilen23 ale wiesz ze jak to ogłoszenie przeczyta cwaniak w wieku powyżej podanego w ogłoszeniu limitu, to wyciągnie od ciebie odszkodowanie ze względu na dyskryminację z powodu wieku?
@dawid110d: panie, cały sęk w tym, że nawet literki nie wysłała, nie nawiązała kontaktu, folder inne jest sprawdzany cały czas, poza tym jak ktoś niepowiązany pisze to tak czy siak wyskakuje powiadomienie tego pokroju jak w załączniku. Rozśmieszyła mnie ta sytuacja :D
@rraaddeekk: nic nie poradzę, chcę w firmie kogoś w tym wieku, raczej mnie nie zamkną z tego powodu :D
Pobierz smilen23 - @dawid110d: panie, cały sęk w tym, że nawet literki nie wysłała, nie nawią...
źródło: comment_N6Oa3g1WANlENQVIMCcXVnEEnarDQUNc.jpg