Wpis z mikrobloga

Tyle się czyta o tym że Androidy się lagują a iPhony nie, że chciałbym się was spytać - jakich telefonów używaliście lub używają wasi znajomi i jaki się tnie a jaki nie. Chcę tylko opinie o systemie, wiadomo że droższy tel będzie miał lepszy aparat wyświetlacz itd. To ja zaczynam, od Androida 4, w nawiasie wpisuję rok produkcji i najnowszy dostępny system

Sony Xperia S (2012, Android 4) - co jakiś czas musiałem przywracać do ustawień fabrycznych bo się cięły animacje, aplikacja aparatu potrafiła się wywalić na starcie xD
Xiaomi Mi4 (2014, Android 6) - działa idealnie
Xiaomi Redmi 4X (2017, Android 8) - działa idealnie - kupiony za 370zł u chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xiaomi Redmi 6 (2018, Android 8) - działa idealnie

#android #iphone #bojowkaxiaomi
  • 13
@baetky: no ten ostatni mam od miesiąca. 4X moja dziewczyna używa od pół roku i bez problemów, system w tej samej wersji. Mi4 używałem 2.5 roku, system do samego końca dobrze chodził. W trakcie kupowałem jeszcze jednego Mi4 komu innemu i miałem okazję porównać świeży system jak i ten chodzący od miesięcy - działał tak samo. Nie znam przypadku Xiaomi który by zaczął zwalniać. Czego nie mógłbym powiedzieć o tamtym Sony
@Harry19911: co do iphonów to rzeczywiście się nie tną i tyle mi się jedynie w nich podoba. Aczkolwiek przy wejściu nowej generacji oczywiście system działa słabiej niż wcześniej ale nie jest to aż tak dotkliwe. Wcześniej miałem kilka xperii i samsunga galaxy 6, w których zawsze po roku, półtorej zaczynało samo z siebie lagować dlatego od dwóch lat mam iphone 7 i jest dobrze
Iphone 5S
W grudniu będzie miał 5 lat
Wczoraj wyszła aktualizacja do ios 12
Nie tnie przy normalnym (moim) użytkowaniu.
Co ciekawe aktualizacja nie spowolniła urządzenia. Działa trochę wolniej niż na pierwszych wersjach ios, ale nie kwalifikuje go w moim przypadku do zmiany.
W samochodzie w schowku leży gdzieś HTC desire 820 biało niebieski, ale to model budżetowy, wiec nie będę go opisywał/porównywał.
a.....3 - Iphone 5S
W grudniu będzie miał 5 lat
Wczoraj wyszła aktualizacja do ios 12...

źródło: comment_i0ODsOgb1C2w5Spb1K1mlIjlvLHOT1R0.jpg

Pobierz
@Harry19911: LG GT540 Swift - Działał fajnie, nie było problemu z aplikacjami, żył po wielokrotnym instalowaniu nowych wersji androida, po 4 latach padła pamięć.
Pentagram Combo 4-Core - spoko, fajnie trzymał na dużej baterii.
Samsung Galaxy Young GT-S5360l - boże, padło jakich mało, wolny od wyjęcia z pudełka, słaby ekran, wykonanie na poziomie atrapy nokii banana na odpuście.
Sony Xperia E - Tnie się, słaby jakościowo, nic nie działa, po zainstalowaniu