Wpis z mikrobloga

Mam problemem z wybrzuszeniem w dolnej partii brzucha. Reszta brzucha jest w porządku, tylko akurat w tym miejscu odkłada mi się tłuszcz. Ćwiczę już w sumie półtora roku - nogi, brzuch, ręce. Staram się robić trening około godziny 5-6 razy w tygodniu. Ćwiczenia na brzuch to np. skłony w leżeniu na płasko, unoszenie nóg w leżeniu na płasko, rowerek, skręty tułowia na siedząco z obciążeniem w rękach przy uniesionych nogach. Ćwiczenia robię z obciążeniami na kostki po 2 kg. Z całego ciała jestem zadowolona, górna część brzucha też jest dobra, tylko ten dół... .Nie jestem na żadnej diecie, ale staram się jeść zdrowo i nie przesadzać z kaloriami. Nie lubię słodyczy, ale czasem zdarzy się jakiś fast-food czy chipsy. A i uwielbiam piwo. Codziennie piję zieloną herbatę, czasami też stosowałam spalacze. Jak mogę pozbyć się tego brzucha? Nie bardzo chce przechodzić na dietę, zwłaszcza że BMI już teraz zbliża się do niedowagi.

Waga: 44,5 kg
Wzrost: 155 cm
talia: 63 cm
biodra: 90 cm
uda: 53 cm

#mikrokoksy
  • 17
@Piekliszcze: no musisz popracować nad dietą, nad liczeniem kalorii przede wszystkim, żeby powoli redukować ten tłuszcz, bo ćwiczenia na brzuch w kwestii spalania tłuszczu na brzuchu nie pomogą
no i staraj się oceniać obiektywnie swój wygląd, bo już niejedna popadła w problemy zdrowotne, psychiczne, przez zbyt usilne dążenie do perfekcji :P