Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? miraski, powiedzcie mi czy dobrze myślę, czy jestem #!$%@?, bo nie wiem czy to przez emocje czy co.
Od jakoś trzech czterech lat miałem kumpla, w sumie to najlepszego i jedynego przyjaciela xDDDD no dwa takie zjeby z nas były mocne, ale zawsze to raźniej niż siedzieć w szkole samemu co nie. I tak se żyliśmy w tym swoim #!$%@?, on sobie znalazł jakąś koleżankie z drugiego końca kraju to cieszyłem się razem z nim (gejowo to zabrzmiało chiba XD), wspierałem go, i robiłem za wzorowego skrzydłowego przy tej dziewczynie. Jakoś dwa trzy miesiące temu sam poznałem szarą myszke dla anonka ( ͡° ʖ̯ ͡°), dziewczyna złoto. Ziomek też pomagał przełamywać mi moje #!$%@?, bo on już wcześniej wyszedł XD, no i pointa jest taka, że jakiś czas temu zerwał z tą swoją koleżanką, i jakoś tydzień później mi oznajmił, że ''no hehe napisze do tej twojej koleżanki bo mi się nudzi'' juz wtedy miałem lekkiego #!$%@?, no bo już byłem z nią dość blisko (zwierzanie się wzajemnie ze swoich problemów itp.) ale to przecież kumpel, to przecież nic nie #!$%@? co nie XDD, jakoś tydzień-dwa od tego jak do niej napisał, ta zaczęła stopniowo ograniczać ze mną kontakt, tak samo jak kumpel. Myślałem, że może jakoś przez coś się na mnie obrazili, ale jak mnie wszędzie gdzie się da poblokowała to już pomału ogarniałem o co chodzi i napisałem do kumpla. Ten wyszedł ze mną na miasto, i tam prosto z mostu powiedział mi, że są razem XDDD na początku myślałem, że to jakiś śmieszny prank i zacząłem się śmiać, ale potem wyszło, że jednak nie XD
Nie wiele myśląc, od razu powiedziałem mu elo i wróciłem do domu płakać w poduszke w piwnicy XD jak mi troche przeszło to stwierdziłem, że wracam do #!$%@? ale jednak chyba lepiej będzie wziąć się za siebie i zacząć biegać (#!$%@?ć falubaz XD) bo i tak nie ma mnie kto już wyśmiać w sumie xDDDD ale no
Teraz ten mi pisze, że nie wie co #!$%@?łem, skoro był ze mną szczery i takie tam głupotki co nie. I tutaj pytanie do was miraski, co byście WY zrobili na moim miejscu
wypelnijcie ankiete prosze i możecie napisać co o tym sądzicie bo ja to w sumie bym już poszedł spać XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Kumpel zachowal sie normalnie?

  • Ta 3.6% (5)
  • Nie 59.4% (82)
  • XDD 13.0% (18)
  • Pogódź się z nim 2.9% (4)
  • Zerwij kontakt i bądź spierdolem bez znajomych 21.0% (29)

Oddanych głosów: 138

  • 14
@agafiia: To.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli z nią też pajacowałeś jak teraz z tym nadużywaniem "xD", to wcale jej się nie dziwię.

Poza tym, moja rada jest taka; ludzie to #!$%@? i diluj z tym. Najlepszy przyjaciel, najbliższa rodzina, ukochany partner - każdy z nich świadomie lub nie, może cię wyruchać. Nie siedzisz w niczyjej głowie i nie wiesz w 100%, co ta osoba myśli. Jeżeli masz takie miękkie serduszko, to naucz