Wpis z mikrobloga

Mirki szukam jakiegoś #audio #glosniki #audioboners powiedzmy w kwocie ok. 700zł. Sprzęt będzie podpięty póki co pod komputer do słuchania muzyki, jednak docelowo do telewizora. Bardziej bym się skłaniał do 2.1 niż 2.0. Musi być bluetooth żeby puszczać muzykę z telefonu/laptopa. Czy cokolwiek jest osiągalne w tej kwocie? Kupiłem #soundbar Samsung HW-K450, ale jego jakość jest bardzo mizerna, basu to w ogóle nie ma pomimo subwoofera. Obojętne czy same kolumny z wbudowanym wzmacniaczem czy osobny amplituner + głośniki. Sprzęt może być używany, co polecacie? Chodzi mi raczej o w miare kompaktowe wymiary, a nie kolumny podłogowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Dzięki, SMSL AD18 jest całkiem fajny z tego co widzę, tylko trzeba trochę budżet powiększyć jak do tego dojdą kolumny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polt Audio T50 troche za duże, chyba wolałbym satelity, ale znowu do tego wypadałoby subwoofer
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@smutny_przerebel im więcej o nich czytam tym bardziej jeśli chce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dzięki! Pewnie będę patrzył od czasu do czasu czy się gdzie pojawia w okolicy :)
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Mam jeszcze pytanie. Mam w domu głośniki 3ohm. Myślisz, że się nic nie stanie podłączając pod SMSL, który w specyfikacji ma 4ohm? Gdyby to był analogowy wzmacniacz bym się nie zastawiał, ale nie wiem jak elektronika to zniesie, która jest na pewno bardziej delikatna
  • Odpowiedz