Wpis z mikrobloga

Ile zł może kosztować robocizna (bez cen hostingu/domeny) za :
- wykup hostingu + domeny
- instalacja WordPressa
- wgranie darmowego szablonu
- podstawowa edycja szablonu (zmiana zdjęć/kategorii itd)
- dodanie gotowej treści w małej ilości

Tak mocno orientacyjnie
#webdev
  • 19
@PrawieJakBordo:

- podstawowa edycja szablonu (zmiana zdjęć/kategorii itd)


Jaaasne

- dodanie gotowej treści w małej ilości


Jaaaaaaaaaaasne, w małej ilości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej nie znajdziesz oferty za mniej niż 200-300 zł a bardziej w stylu 500 zł bo znam klientów i wiem że małe dodanie treści nigdy nie jest małe, zawsze jest jakieś ale itd.
@xetrov: @r4mzi @enslavedeagle pracuje zawodowo jako front end dev i nie jestem na jakimś kozak poziomie, ale u mnie w firmie osoby piszące na prawdę spoko rzeczy w angularze / reactcie o stawce 150/ h to mogą pomarzyć , a tu gość wyskakuje z takim czymś za instalacje wordpressa i wgranie darmowej skórki , totalna żenada . Rozumiem jak tworzysz komuś od psd jakiś fajny szablon pod Wordpress i do tego
@Gib_Melson: no i o tym właśnie pisałem wyżej, patrzysz z innej perspektywy. To, że dev nie dostaje 150 pln/h wcale nie oznacza, że klient tyle (lub więcej) nie płaci. Na WP się nie znam, więc nie wiem, jakie tam są rynkowe stawki, ale jeśli nie odbiegają zbytnio od przeciętnych, to przy tak małym gównie które zawsze wymaga więcej czasu niż to było planowane wydaje się to być w porządku.

Nawet jako
pracuje zawodowo jako front end dev i nie jestem na jakimś kozak poziomie, ale u mnie w firmie osoby piszące na prawdę spoko rzeczy w angularze / reactcie o stawce 150/ h


To, że dev nie dostaje 150 pln/h wcale nie oznacza, że klient tyle (lub więcej) nie płaci.


@Gib_Melson: @xetrov: jak byłem jeszcze juniorem, to firma ciągnęła od klienta 170 zł za godzinę mojej pracy - info z pierwszej