Wpis z mikrobloga

Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkowym. Po jakiś 4 dniach spotkałem tam swoją byłą dziewczynę (ja 24, ona 18). Dzisiaj z nią rozmawiałem na żywo i pokazała mi, że przez jakieś 4 dni dostała na tym portalu ponad 100 serduszek od chłopów, podczas gdy ja mam ich nadal zero XD
Dodam do tego, że w mojej subiektywnej opinii jestem bardziej atrakcyjny niż ona, i długo kminiłem nad tym, żeby mój profil był jak najlepszy. Wcześniej wiedziałem, że będąc kobietą masz o wiele łatwiej niż mężczyzna na takich portalach, ale to jest kurva przesada. Dostajesz od razu 100 serduszek i możesz sobie wybierać jak w sklepie, z kim będziesz pisać

#przegryw #redpill #mgtow #tinder #zalesie #zwiazki #blackpill
Arlekin29 - Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkow...

źródło: 1x1ik8

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Arlekin29 a może Ci się wydaje,że masz fajny profil? Mam bardzo fajnego kumpla, mądry, fajny, przystojny. Pokazał mi swój profil bo właśnie zero zainteresowania....na zdjęciach wyglądał jak rasowy pedofil :) więc może pokaż komuś niech da ci feedback co do profilu. Może coś lekko warto zmienić.
  • Odpowiedz
@Riannon86: bo właśnie często na zdjęciach ludzie wyglądają gorzej niż na żywo. Fotogeniczność. Ja mam tak z dziewczynami, więcej dziewczyn podoba mi się na żywo niż na tych apkach, a często jest to mniej więcej ten sam typ.
  • Odpowiedz
@Arlekin29 myślę, że może kobiety i faceci mają trochę inne klucze w poszukiwaniach. Pamiętaj, nie liczy się ilość ale jakość! Lepiej mieć mniej lajków ale mieć z tego jakieś mile relacje. Nie łam się!
  • Odpowiedz
  • 15
@Arlekin29 nie słuchaj żadnej różowej. One nie wiedzą jak wygląda rynek. Parę lat temu jak miałem Tinder i Badoo to było co wybierać. Wczoraj ziomek moim zdaniem 7/10, który wyrywa dupy w klubie pokazuję mi tindera, a tam 5 par. Jakby mnie różowa zostawiła to chyba its over xD
  • Odpowiedz
  • 2
@WUJICO: też słyszałem że kiedyś było łatwiej. Wcześniej jak mieszkałem na zadupiu, to chciałem się stamtąd jak najszyciej uciec bo oprócz pracy, nie było też kobiet, i prawie każdy znajomy był sam. Teraz gdy mieszkam w mieście wojewódzkim sytuacja tak samo tragiczna i również większość moich znajomych nie ma nikogo, pomimo że są to naprawdę w porządku, ogarnięci goście
  • Odpowiedz
@Arlekin29 to pewnie nieodpowiedni pasek do spodni stoi za Twoim niepowodzeniem na tinderze albo po prostu kobiety wyczuły, że masz konto na wykopie, bo jak wiemy kobieca intuicja jest niezrównana, dzięki niej kobiety podejmują same trafne decyzje
  • Odpowiedz