Wpis z mikrobloga

Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zderzak na Cupre - miał od Top Sporta i tył na jakiś niestandardowy z dyfuzorem pod układ wydechowy Je design - jest tam 2.8 V6, 204 kunia i 4x4, więc można kombinować. Opony wrzuciłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, montują je do Camaro ponoć i innych fajnych autek, cóż przynajmniej opony mam mam markowe xD Dźwięk bardzo elegancki, ale dopiero na tym układzie wydechowym osiągnął prawdziwe brzmienie :) Ogółem polecam ostro, celowałem w audi albo bmw (oczywiście odpowiednik cenowy, a nie M3 xD ), ale jednak nie ma opcji ^^ Fotka robiona na gospodarstwie (no co, zbiory xD), a autko pierwszy raz pokazane publicznie, nie hejtujcie za bardzo :( W planach chip tuning, bajerki żeby wycisnąć jeszcze trochę koników no i może gwint, kiedyś wrzucę wykres z hamowni jak to wygląda po bawieniu się :) Autko Leon I
#seat #auto #samochody #pokazauto
Pobierz VenomViper - Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zde...
źródło: comment_DNTYyQdmuTAGx8Y6sxbtnkX1suN4hAyy.jpg
  • 93
@kRUL1: Dopiero co kupiony, jeszcze nawet nie zdążyłem go przerejestrować, myślę czy nie wziąć na rodzica bo ma 70% zniżki bodajże :P Jak się zdecyduje jednak na siebie to wrzucę info ile takie coś kosztuje młodego kierowcę ^^ Co do lamp, podobają mi się, ksenony, ale z bliska żeby nie walić długimi - kulturka musi być :D
@ysqx: Full pakiet cupra :) Teraz nie będę leciał do garażu, ale w dzień wrzucę upload skoro jest ktoś zainteresowany, nie pomyślałem o tym :) Też myślę że gwint to średni pomysł, nie podobają mi się takie niskie auta. Co do chipa orientowałem się w internecie i no ludzie ponoć polecają, że trochę koników zawsze wskoczy niby :P
@5T1N63R: Oczywiście że się boję, byłbym głupkiem gdybym się nie bał :) Ale uwierz że prowadzę go ostrożnie i nie szaleje, specjalnie nie brałem turborakiety 280 koni, tylko coś wolniejszego, ale o fajniejszym, kulturalniejszym brzmieniu ^^ Daje nim radę jak na 1 furkę, najważniejsze to nie popisywać się i uważać cały czas. A nie że np. miesiąc prawko i zachce sobie bokiem polatać po rondzie :P