Wpis z mikrobloga

Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zderzak na Cupre - miał od Top Sporta i tył na jakiś niestandardowy z dyfuzorem pod układ wydechowy Je design - jest tam 2.8 V6, 204 kunia i 4x4, więc można kombinować. Opony wrzuciłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, montują je do Camaro ponoć i innych fajnych autek, cóż przynajmniej opony mam mam markowe xD Dźwięk bardzo elegancki, ale dopiero na tym układzie wydechowym osiągnął prawdziwe brzmienie :) Ogółem polecam ostro, celowałem w audi albo bmw (oczywiście odpowiednik cenowy, a nie M3 xD ), ale jednak nie ma opcji ^^ Fotka robiona na gospodarstwie (no co, zbiory xD), a autko pierwszy raz pokazane publicznie, nie hejtujcie za bardzo :( W planach chip tuning, bajerki żeby wycisnąć jeszcze trochę koników no i może gwint, kiedyś wrzucę wykres z hamowni jak to wygląda po bawieniu się :) Autko Leon I
#seat #auto #samochody #pokazauto
VenomViper - Hehe w końcu odebrany, pierwsze autko :D Wymieniałem od razu przedni zde...

źródło: comment_DNTYyQdmuTAGx8Y6sxbtnkX1suN4hAyy.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@dobrze_smyram: A może po prostu wygrałem na loterii, ale nie jakieś miliony i chce fajne autko, ale które jednocześnie nie będzie waliło po oczach "uu mam BMW". A co do gadania że ulepa czy wiejski tuning to poczytam polegać na czym to polega, ja wrzuciłem oryginalne części, mam w nim pakiet cupra, jedyne co się różniło to zderzaki, nawet nie musiałem nic modować, wszystko samo wchodzi i pasuje - oryginalne części
  • Odpowiedz
@VenomViper: Ja nigdzie nie mówiłem o częściach ani o agrotuningu które mnie absolutnie gówno obchodzą tylko o kosztach eksploatacji i sensie posiadania tak wielkiej mocy. Jesteś tak podjarany że nawet nie czytasz co kto pisze.

Co do pokory to chyba nie doczytałeś, nigdy na nim odciny nie robiłem, nie szalałem itd. To że macie w głowach że każdy kto ma szybsze auto na 1 raz się musi rozwalić, nie znaczy że
  • Odpowiedz
@cucaracha: @ThirtyDoorKey: @dobrze_smyram: tak, bo wolnymi autami się ludzie nie zabijają :D
nawet jak op będzie miał przypierd*lić w coś to lepiej żeby to zrobił w takim leonie niż w jakimś seicento...
nie wiecie ile czym wcześniej jeździł, jakie ma doświadczenie za kółkiem ale traktujecie jakby kupił sobie z okazji zdanego prawka e30 ze szczepionym silnikiem 200km+ ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zorq: no przecież napisał że to jego pierwsze auto, o czym ty mówisz?
z resztą za 20k to by nie kupił sejczento tylko o połowe nowszego focusa z normalnym silnikiem który na pewno jest dużo bezpieczniejszy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zorq: Dałbyś 18-20 letniemu gowniarzowi bez doświadczenia na drodze taką potęgę tylko dlatego że to nie jest nielegalne? Daj mi dobry argument że to jest odpowiedzialne i nie jest zagrożeniem dla nas wszystkich.
  • Odpowiedz
@cucaracha: pierwsze auto miałem jakieś 4 lata po zrobieniu prawka, do tego czasu zrobiłem jakieś 30 tysiecy kilometrow czym sie dalo. wiec o czym Ty mowisz? i normalny silnik bylby bezpieczniejszy? :D
serio nie kumam co Cie boli, ze gosc ma brzmienie v6? mozesz jezdzic sobie fabia htp, ale nie mow innym ze to najlepsza opcja mozliwa.

@dobrze_smyram: jaka kurna potege? w 50 konnym aucie sam bywalem niebezpieczny, bardziej niz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zorq: A młode sebixy doskonale opanowały rwd... Daruj sobie. Nie bez powodu ubezpieczyciele zdzierają koszmarne ceny z młodych. OP wyraźnie się stara by mieć lans na wsi i jeszcze więcej koni. Pytanie tylko po co... Niech zgadne... Żeby #!$%@?ć a nie jeździć.
  • Odpowiedz
@dobrze_smyram: to jak to powinno działać? urzędowy zakaz użytkowania auta o mocy wyższej niż wiek * 3?
Kiedy można kupić mocniejsze auto? jak się przesiadłem ze 100 koni na 200 to i tak musiałem się ogarnąć mimo sporego już bagażu doświadczeń.
Strażnicy moralności... że koleś kupił nowe opony nikt nie zauważył, a nie pyta gdzie by tu jakieś tanie używki ogarnąć.
Zakładacie że koleś jest świeżo po zdaniu prawka chyba i
  • Odpowiedz
@dobrze_smyram: Fajnie, tylko że pisałem xxx razy już że ta furka spod mojego buta mocniejszego depnięcia nie poczuła :) Jeżdżę normalnie, jak normalny kierowca, mało tego - przestrzegam przepisów (SIC!) ^^ Łatwo rzucać oskarżenia na ślepo i wybiórczo. Kupiłem ponieważ miałem okazję, a auto było w moim oku i sercu od dawna bo je znałem :P O debilną jazdę mnie oskarżasz bo mam trochę mocną furę, jak to się czasem żartuje
  • Odpowiedz
@VenomViper to już ci mówię. Ok 5k zł. Bierz na ojca. :) Autko fajne chociaż uważam , że zaczynasz od zbyt dużej mocy... Jeszcze pierwsze deszcze / śniegi niedługo.... No nic. Uważaj na siebie ;) jak doczekasz :D to za 6lat będziesz miał 400kucy pod butem bo 200 ci bd mało.
  • Odpowiedz