Wpis z mikrobloga

Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Jak wygląda portugalska Biedronka?

W znalezisku nie chodzi o owada, ale o sklep sieci Biedronka, który w Portugalii ma swojego odpowiednika - Pingo Doce. Podróżując bardzo lubię odwiedzać markety, aby zobaczyć różnice w poszczególnych krajach. Tu mimo innego asortymentu czułem się bardzo swojsko :)

Przy okazji chciałem Wam podziękować za udział we wczorajszym AMA, na prawdę nie spodziewałem się aż tylu pytań :)

_________________________________________________________________

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, aby zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.
_________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Jak wygląda...
źródło: comment_VcsiRn6irBtCZBNwfIr4ElT9RQkkLi1c.jpg
  • 15