Wpis z mikrobloga

Rzucę hasło: polskie nastolatki.
Już w tym momencie kiedy to napisałem #!$%@?łem się, tak wewnętrznie. Nie rozumiałem,nie rozumiem i nie zrozumiem polskich nastolatek. Całe życie z mordą w telefonie. Te same ciuchy. Ten #!$%@? sposób bycia. No po prostu #!$%@? no nie.

Weźcie sobie wyobraźcie taką polską nastolatkę w przedziale wiekowym 15-20 - taka dziewczyna żyje w symbiozie z telefonem. Od #!$%@? #!$%@? szóśtej rano ma telefon w łapie. Szykuje się do szkoły - telefon w łapie. Je śniadanie - telefon w łapie. Sra na kiblu - telefon #!$%@? w łapie. One są połączone z tymi telefonami duszami jak w filmie "Złoty kompas" (PDK).

Naprawdę, świat się wali. Instagram, Snapchat ,Facebook - to jest ich druga matka. Nie przeżyją jak nie wrzucą zdjęcia ze swoją besos czy bff (#!$%@?ł to pies jak się one nazywają....zresztą ten sam pies może #!$%@?ć te wszystkie nastolatki,nie obrażę się). No i #!$%@? najsławniejsze komenty na FB "ALE ŚLICZNA,AAAA KOCHANA MOJA, BUZI BUZI <3 <3 <3 <3". #!$%@? pokemony,za grosz inteligencji. A kiedyś w przyszłości może zostaną matkami.

Sposób ubierania się również jest rażący. Dziewczyna piętnastoletnia z makijażem #!$%@? przydrożnej z wystającą dupą (nie,to nie jest fajne dziewczyny) i oczywiście bluzki,które nie zakrywają brzucha.O staniku nie wspominam,przecież sterczące mirabelki są magnesem na mężczyzn... o ile 15-letniego chłopaczka w rurkach można nazwać mężczyzną, Ja podziękuję.

Oczywiście znaki firmowe muszą być widoczne,no bo jak #!$%@?, przecież Dżoanna Krupa wstawiła fotkę w czapce z łyżwą to one tez muszą taką mieć. Jakaś tam #!$%@? Reni Jusis wstawiła fotkę w spodniach gdzie pół dupy widać - one też tak zrobią,bo fajne takie spodenki ach #!$%@? maciek zauważy to mu się spodobam hihihihi.

No i ostatnie (chyba najgorsze) - sposób bycia. Wszędzie szpan,tani lans, #!$%@? fajeczki. Rozumiem dziewczynę 20-letnią - niech sobie jara,jej sprawa. No ale sorki,dziewczyna lat 15, może 16 ze szlugą w łapie? Gdzie są #!$%@? rodzice? Aaaaa,już wiem gdzie są.....#!$%@? postują kolejnego selfiaka na fejsie. Mam znajomą,która pracuje w dużym sklepie spożywczym i często się tam przewijają różne osoby ale zawsze najgorzej #!$%@? właśnie na te małolaty....i na ich odzywki. Polskie nastolatki w dzisiejszych czasach przechodzą same siebie pod względem jakiegokolwiek zachowania,lub jego brak. Obgadywania jakiś tam osób, bluźnierstwa, zdrady zdradami (też nie kumam jak można zdradzać). Jak ja miałem 15 czy te 17 lat dziewczyny zachowywały się zupełnie inaczej,były jakieś takie w miarę ogarnięte a teraz to wszystko się #!$%@?ło.....przez kulturę Zachodu (mam na myśli ameryczke). Ale najbardziej winię Instagram,to co tam się dzieje to ja nawet nie. Tępe posty tępych lasek,wszędzie gołe dupy.....serio #!$%@?? Ja podziękuję.

Laski,ogarnijcie się.

#pasta #truestory #gownowpis #nastolatki
  • 4
@JemBananyJakPoyebany: To może z drugiej strony. Ja nie siedzę 24/7 na fb tylko po prostu piszę z ludźmi na gg czy gdziekolwiek indziej. To bardziej uzależnienie od ludzi a nie od telefonu. Co do ubrań zgadzam się wszystkie wyglądają tak samo, ale tak było zawsze wystarczy spojrzeć wstecz. Kiedyś każda #!$%@?ła w długiej sukni i miała krótkie włosy zrobione na loki. Moda sie zmienia i ta też przeminie. Smutne jest to,