Wpis z mikrobloga

Po co on podchodzi mi do ucha skoro wie że zginie


@ZenujacaDoomerka: No właśnie nie wie, wszystkie komary które mogły przekazać taką wiedzę dalszym pokoleniom zginęły śmiercią tragiczną, przez co kolejne pokolenia komarów powtarzają ten sam błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Lata ewolucji a one dalej bez mózgu


@ZenujacaDoomerka: jeżeli kiedykolwiek zostałeś #!$%@? przez komara - a on się potem rozmnożył - to masz dowód że ewolucja i życie nie wymaga mógzu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wszystkie komary które mogły przekazać taką wiedzę dalszym pokoleniom zginęły śmiercią tragiczną, przez co kolejne pokolenia komarów powtarzają ten sam błąd


@AtlantyQ: czasem jak jakiemus sie uda kilka razy uniknac smierci tragicznej to potem jest taki cwany i lata po pokoju dlugie miesiace i gryzie a nie idzie go zabic. A jak sie zapali swiatlo to od razu za szafe.
  • Odpowiedz
No właśnie nie wie, wszystkie komary które mogły przekazać taką wiedzę dalszym pokoleniom zginęły śmiercią tragiczną, przez co kolejne pokolenia komarów powtarzają ten sam błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@AtlantyQ: dokładnie, dlatego ja zawsze łapie komara, torturuje, serwuje mu sesje waterboardingu, pranie mózgu a na koniec wypuszczam na wolność. od jakichś 2 lat jest ich u mnie dużo mniej
  • Odpowiedz