Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@?ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
@czylipapryka: Od razu można wyczuć komu warto pomagać, a komu nie, bo będzie foszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.


Czyli jak facet byłby 170/50kg, to byś mu pomogła? Aha. Już to widzę.

Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie
@czylipapryka: jesli Twoja mowa ciala dawala sygnaly takie same jak ten post to nie ma co sie dziwic. pewnie burknelas czy wolne patrzac jak na wroga i zdziwko. co do samej pomocy kochanie wystraczylo sie usmiechnac i spytac czy nie wrzuci a nie oczekiwac ze ktos bedzie probowal pomoc natarczywie gdy teraz pelno feministek co chca wszystko same nie dziw sie ze czasami poprostu wolimy odpuscic...wiekszosc facetow by zaregaowala jak on
@czylipapryka: Może myślał, że jesteś niezrównoważoną psychicznie feministką lub po prostu #!$%@?ętą babą z borderem, jakich w dzisiejszych czasach jest coraz więcej i spodziewał się, że gdy sam wyskoczy z pomocą do ciebie to go zaatakujesz werbalnie, że sama sobie dasz rade i że co on sobie wyobraża? Bardo dobrze postąpił, jak najbardziej logicznie, dopóki nie odezwałaś się, to nie musiał ci pomagać.
Tak się składa, że takie sytuacje przytrafiały mi się wcześniej i za każdym razem mężczyzna od razu sam z siebie oferował pomoc. Tego oczekują kobiety - bycia szarmanckim. To nie jest wiele, mała pomoc a od razu dzień lepszy, no i większa szansa że wyrwiesz kobietę


@czylipapryka: A my oczekujemy, że kobiety będą umiały się odezwać, poprosić, być miłe, wspierające, ciepłe, szanujące, nieopryskliwe, nieagresywne i tak dalej. Możecie sobie oczekiwać szarmanckości,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Myszoskocznia: Przecież napisałam, że poprosiłam go o pomoc i pomógł, ale chodzi o sam fakt bycia gentlemanem. Widzisz kruszynkę 161cm, która walczy z walizką? Rusz dupę i jej pomóż. A potem się dziwicie, że dziewczyn nie macie i jesteście przegrywami.

@czylipapryka: no chyba ty jesteś przegrywem. Pełna emancypacja kobiet, więc się nie #!$%@? :)