Wpis z mikrobloga

@Coba: sam będę musiał zainwestować w orygianlne etui apple, ale to będzie musiało poczekać, zastanawiam się czy te z aliexpress które wysyłają w takich samych pudełkach jak te oryginalne, są porównywalne i czy może jednak nie warto wydawać tych 200zł, tylko wyłożyć 30 i poczekać dłużej, przynajmniej mógłbym sobie wszystkie kolory ściągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tik3rX: a etui od Apple widziałeś? Ładne, super wykonanie i materiał ale niestety nie wydaje mi się żeby poza rysami na obudowie (i to nie całej) zapewniało większą ochronę w razie upadku. Dlatego zrezygnowałem z jego zakupu na rzecz Spigena którego używałem z 6 i 7
  • Odpowiedz
@patrol798: no widziałem i właśnie o takich mówię, na ali są identyczne jak te na stronie apple, nawet wysyłają w identycznym pudełku, zastanawiam się czy ktoś może porównywał coś takiego
  • Odpowiedz
@szanowany_warszawiak: nie polecam, po zdjęciach widzę że to to samo co naturalcase od 3mk, ciężko się zakłada, jest dosłownie "na styk" jak raz założysz i zdejmiesz to się "rozluźnia/wygina" i tak jak napisałeś, zero ochrony przed jakimkolwiek upadkiem
  • Odpowiedz
@szanowany_warszawiak: to jeżeli chcesz aby nie powiększało zbytnio, poświęcając przy tym ochronę, to kupiłbym invisible case lub coś w tym stylu, miałem na 7 i czasem lubiłem kilka dni pochodzić bez etui tylko z samą folią, przed rysami chroni, na design nie wpływa prawie wcale, przed upadkiem nie chroni też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tik3rX: ja raz zdjąłem etui z Samsunga Note chyba 2. Nie upadł mi ani razu, miał już prawie dwa lata więc co mi tam... Tego samego dnia sprawdzałem coś pod samochodem. Telefon wyślizgnął mi się z ręki i upadł może z wysokości 20-30 cm... ekran do wymiany :) Kilkaset złotych mnie to kosztowało. Od tamtej pory się nauczyłem.
  • Odpowiedz