Wpis z mikrobloga

  • 895
Jestem przerażony jak ludzie potrafią być zapatrzeni w siebie i swoje ego. Liczy się to żebym nie miała poczucia winy. A moja córeczka? Tilko patscie jak siłodko się uśmiecha a tititi ktjo jest szkrabusiem mamusi

... Super życie bulwo, jedyne co może robić to gibać się w losowe strony, robić pod siebie i nie kontaktować. Ale przecież to jest dużo lepsze od nigdy nie istnienia, cud życia, ochrzczona trafi do nieba, carpe diem, patrzcie jak uśmiechnięta czerpie z życia :)

hurrdurr Hitler, Eugenika zabawa w Boga. Wszystko ma swoje granice. W skrajnych przypadkach lekarz powinien mieć prawo decydować i podjąć się aborcji /eutanazji w tak skrajnych przypadkach bo wiadomo że madka kieruje się samolubnym zachowaniem by jej było fajnje. A dziecko? Niech umiera tylko nie za szybko żeby zdjęcia na insta było. Można wrzucić

#bekazkatoli #madki
trejn - Jestem przerażony jak ludzie potrafią być zapatrzeni w siebie i swoje ego. Li...

źródło: comment_LVZ1AqD1gXT8TeuEbja57JibqG2thxZ5.jpg

Pobierz
  • 134
via Android
  • 286
Wogole to po #!$%@? rodzic aż tak zdeformowane, tragicznie chore dzieci. Zdrowa kobieta może urodzić paręnaście dzieciaków w czasie płodności . Więc lepiej chyba zrobić aborcję by nie dopuścić do cierpienia po czym urodzić kolejna dwójkę, trójkę dzieci by zatrzeć smutek i poczucie winy po tym chorym. Lepiej mieć trójkę zdrowych dzieci niż jedno cierpiące tragicznie chore...
@trejn: #!$%@? akcja z tym dzieckiem, kiedyś miałem robić znalezisko o tym, ale poczytałem więcej i o tym jaką gównoburzę rozpentał jeden ziomek, który w tweecie sugerował, że powinno się nie dopuszczać takich zdeformowanych płodów do porodu, babkę mocno to #!$%@?ło i jak lwica broniła swojego potomka. Mimo, że trzymam stronę kolesia, to mam do babeczki szacunek, że stara się faktycznie dać jak najlepsze życie temu dziecku.
Strasznym problemem jest to,
@trejn Zgodzę się z prawem do aborcji ze względów eugenicznych, ale o podjęciu jakiejkolwiek decyzji powinni zdecydować rodzice. Oddawanie takich decyzji państwu może być niebezpieczne i może mieć nieprzywidywalne skutki. Jeśli matka wiedziała o takiej wadzie w ciąży to twoja złość ma sens. Jeśli matka dowiedziała się o tym dopiero po urodzeniu dziecka, to może rzeczywiście nie powinna tak brakować w mediach kosztem dziecka, ale w takim wypadku trzeba też pochwalić to