Wpis z mikrobloga

  • 2
Czemu tak słabo działa u Was internet? Przeszłam z Orange z ogromną nadzieją a tu klapa. Co chwilę gubi mi internet, często kilka razy trzeba wysyłać smsy. Cóż mam uczynić?
#mobilevikings
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MichaelT128 w speedtescie jest wtedy zabójczo mało. Gdy biorę na automatyczne łączenie to co prawda speedtest wychodzi dobrze lecz jakąś słaba stabilność jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maadga: masz zasięg a nie masz internetu? Czy po prostu spada Ci np na 3g? A co do sms-ow, co to znaczy wysyłać kilka razy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@otacon jest zasięg, lte cały czas widnieje. Wysyłam SMS, który nie zostaje wysłany, tak jakby zasięgu nie było. Po którymś razie się udaję. W gierce na androida non stop ładuje się i wywala błąd połączenia. Najbardziej dziwi mnie fakt, że speedtest zawsze pokazuje bardzo dobry wynik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maadga: SMS nie ma nic do internetu, a bardziej do zasięgu.. ale skoro masz LTE i nie masz internetu, to może bardziej wina telefonu
  • Odpowiedz
@Maadga: Możliwe, że to kwestia związana z konfiguracją telefonu, tak jak mówią przedmówcy. Daj nam znać na maila i podaj numer, a wyślemy Ci SMSa, który zresetuje ustawienia sieci na nasze domyślne - często to wystarczy.

Jedna mała uwaga, w weekendy zdarza nam się ominąć wypok, więc zapraszamy do kontaktu mailowego lub na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz