Wpis z mikrobloga

Gdyby miało się spełnić jedno moje życzenie, jakieś takie absurdalne, to zażyczyłbym sobie by po śmierci tak przez trzy sekundy katolicy zdawali sobie sprawę, że niczym nie różnili się od zwierząt, nie ma duszy i właśnie znikają na zawsze w nicości. Ehhh... marzenia.
#bekazkatoli #gimboateizm ##!$%@?
  • 49
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Z tą brzytwą niby ciekawy argument, że nie ma niczego byłby najbardziej prawdopodobny, ale z drugiej strony samo zjawisko życia jest bezsensowne, bo w sumie co to ma na celu? Niepotrzebne marnowanie energii. Jest tak wiele pytań odnośnie życia, tego skąd się wzieło, ledwo liźnięta fizyka kwantowa.... Więc, może z naszą świadomością dzieje się coś ciekawego po śmierci, #!$%@? wi.

  • Odpowiedz
@lakukaracza_: jako ateista nie do konca sie z tobą zgodze, wszechświat jest tak ogromny że wszystko jest możliwe. Równie mozliwe sa równoległe światy albo cywilizacje posiadające boskie moce. Wiemy tyle co nic albo i mniej więc jeszcze wszystko może sie zdarzyć. Osobiście głęboko wierzę, że nasze wewnętrzne JA nie skonczy sie po śmierci.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Oby szatan jeszcze dziś wziął Ciebie pod swoje skrzydła i uchronił przed Jezusem. Poproszę kolegów z #szatanomodlitwa o taką intencje.

Zycze pieknego dnia. Pozdrawiam

Ty możesz się za mnie modlić, a ja za Ciebie nie? To Ty jesteś obłudnikiem uzurpującym sobie jakąś nadnaturalną wiedzę, której ja nie jestem godzien dostąpić. Chcesz by mnie Jezus opętał, a gdy modle się o opętanie Ciebie to już:
- nienawiść, mamo ratuj, nienawiść!!!
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Mogę, ponieważ mienisz się jako ateista a ciągle wypowiadasz się w temacie katolików. Nie jesteś zatem żadnym ateistą. Normalny ateista wyśmiałby co najwyżej to o czym mówie i cześć. Ty jednak widzisz szatana.

Znam kilku ateistów, normalnie ludzie, neutralni całkowicie. Ty nie masz nic wspólnego z ateizmem, jesteś człowiekiem opętanym i tyle.

Zresztą pokazałeś to wyżej. Wszyscy opętani reagujecie tak samo, zioniecie złością na informację o modlitwie.
  • Odpowiedz