Wpis z mikrobloga

Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Pałac Pena w Sintrze - niesamowita budowla niczym z bajek Disneya

Pałac Pena to jedno z miejsc, które wywarły na mnie niesamowite wrażenie. Według mnie jest piękny, chociaż nie wszyscy podzielają tą opinię. Oprócz vloga w powiązanych Pałac Pena w Sintrze - zwiedzanie z informacjami o biletach, parkowaniu, itp.

_________________________________________________________________

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, aby zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.
_________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę zaplusuj odpowiedni komentarz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Pałac Pena ...
źródło: comment_XWAMERnFOeKqnIrwakEN3plkWwQstqiv.jpg
  • 19
@FELIX90: Parę osób pisało na priv, żeby zachowywać kolejność chronologiczną i że jak są jakieś ciekawe rzeczy to żeby wrzucać częściej (wcześniej starałem się dawać max raz na tydzień). Jak są spokojniejsze odcinki, które uważam że nie są warte wrzucenia to ich nie dodaję, wkrótce zresztą czeka nas kilka spokojnych dni :)
@fiir: no właśnie byłem tylko w ruinach zamku - z zamiarem zobaczenia z niego oceanu. Styczeń, mgła że wyciągniętej ręki nie widać. Ale było równie zajebiście co przy zamku św. Jeżego w Lizbonie:)
@MG78: Największa wrażenie robi z okolic :) Co prawda wnętrza pałacu nie zwiedzaliśmy, ale pobujaliśmy się chwilę po ogrodach. Zeszło nam do wieczora, zachodzące słońce ciepło świeciło między drzewami i tymi wszystkimi roślinami, co robiło niesamowity klimat. Później musieliśmy skakać przez dwumetrową bramę zakończoną kolcami, bo park był już zamknięty, a nie chciało się nam tyrać do drugiej bramy bo było już ciemno. Eh wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡